Nejčastější přešlapy při seznamování 1/2

magazinzeny.cz

Nejste sami sebou

Seznamování nepatří zrovna mezi lehké záležitosti a jak už to tak bývá, nervozita pracuje na plné obrátky. Přesto se ale snažte zbytečně nepřehrávat a dělat ze sebe někoho, kým nejste. Příliš kontrolujete své chování, mluvu a chováte se přehnaně. Samozřejmě, nikdo není tak úplně ve své kůži, ale to neznamená, že se ztratí vaše osobnost. Nálakali byste svůj protějšek na lež, která by se stejně časem prozradila. Buď se budete líbit tak, jak jste, nebo ne.

Hlídejte si svůj vzhled

Možná vám péče o vzhled přijde jako samozřejmost a to je jedině dobře. Přesto se najdou lidé, kteří si myslí, že ledabylý styl je v pořádku. Není. Dáváte tím najevo, že je vám nezáleží na tom, jaký dojem na protějšek uděláte. Upravené vlasy, čisté oblečení a nehty jsou to, co si musíte hlídat, jakmile se chystáte na první rande. Zvažte příležitost a místo, kam vyrážíte a podle toho se oblékněte. Nic okázalého, ale čistá elegance podtrhující vaši osobnost.

Mluvíte stále jen o sobě

Jistě, seznámení znamená také hodně mluvit o sobě, abyste se oba poznali co nejlépe. Ovšem není kam spěchat. Nemusíte stále mluvit jen vy a nemusíte na prvním rande říkat hned svou velikost bot. Nechte si taky něco na příště. Naslouchejte. Pokud budete mít štěstí a z první schůzky se stane i druhá, bude milé, pokud si budete pamatovat, o čem jste se s dotyčnou osobou poprvé bavili. Můžete pak lehce navázat a projevit tak zájem.