Nejčastější přešlapy při seznamování 2/2

magazinzeny.cz

Nesmělost

Neustálé mluvení jen o sobě není dobré, ale stejně tak vysoká míra nesmělosti a nemluvnosti. Ptejte se, zajímejte se, pokud zrovna nemáte co říct, vždy se dá najít nějaké společné téma, které rozvine konverzaci. Chvíle ticha hlavně na začátku mohou působit stydlivě a roztomile, trvá-li to ovšem déle, váš protějšek může nabýt dojmu, že si nemáte co říct.

EX, EX a zase EX

Ačkoliv můžete narazit na člověka, kterému absolutně nic neříká slovo žárlivost, přesto mluvení o svých ex partnerech není dobrá vizitka při prvním rande. Ještě se pořádně neznáte a i když vy máte své vztahy dávno vyřešené, váš protějšek si to myslet nemusí. Pokud se bavíte vzájemně o zkušenostech z předchozích vztahů, dá se to pochopit, ale pokud to není vyloženě nutné, nevytvářejte sami rozhovory, které slovo ex partner nebo ex partnerka obsahují.

Rodiče

I přesto, že své rodiče můžete nadevše milovat, mluvení o nich při první schůzce může působit, že jste na ně příliž fixovaní. Nebo co hůř, že už plánujete na další setkání seznámení i s nimi. A to by mohlo jednoho pořádně vyděsit.