Nejmodernější ubytovací zařízení světa 1/2

magazinzeny.cz

Podmořský hotel

V současné době lidé touží po zážitcích, proto i nejmodernější ubytovací zařízení světa jsou spíše bizarní a nevšední ubytovací zařízení, jako je třeba podmořský hotel. Ten se nachází na Floridě, respektive v oceánu blízkosti ostrova Key West a do hotelu je možno se dostat výtahem do hloubky osm metrů. Zajímavostí je, že v hotelu se zpočátku je možno ubytovat zdarma, protože ještě neměl dostatek personálu.

Ubytování mezi knihami

V japonském Tokiu je možno přespat na knihách. V nejmodernějším ubytovacím zařízení světa, který nese pohotový název Book and Bed je několik stovek, tisíc knižních titulů a tak je možno si ustlat přímo u knih, nebo na knihách. Rozhodně ale není možno hledat postel, protože by se zájemce nahledal, ale nedohledal. Jistě to není ubytování pro princezny na hrášku, ale pro jedince prahnoucí po zážitcích je to jistě další kus do sbírky.

V korunách stromů

Malé děti si někdy staví přídomky v korunách stromů. Možná i toto byla inspirace pro vytvoření nejmodernějšího ubytovacího zařízení světa. Jedná se o hotel, který je umístěn v korunách stromů. Pojem hotel je pro toto ubytovací zařízení svatě možná silný pojem, jde spíše o chatky, které jsou ve švédských lesích umístěny nad krajinou, začleněné mezi stromy a s dokonalou oázou čisté přírody. Milovníci přírody by měli tento druh ubytování okusit.