Nejmodernější ubytovací zařízení světa 2/2

magazinzeny.cz

Ubytování u žiraf

Netradiční zážitky slibuje i Afrika, konkrétně v tomto případě ubytovací zařízení světa v africké Nairobi. Hotel nazvaný Giraffe Manor je totiž skutečným žirafím hotelem. Žirafy jsou zde doma a tak se může stát, že žirafa návštěvníka vzbudí, nebo mu dokonce sebere snídani, či zákusek. Je potřeba s tím počítat a vhodnou pochutinu pro domácí mazlíčky přinést. Hotel patří mezi nejmodernější ubytovací zařízení světa.

Japonský minimalismus

Ubytování v tak zvané kapsli je pro Japonsko typické, ale protože se jedná o nejmodernější ubytovací zařízení světa, pomalu se rozjímá i po celém světě. Jde o moderní formu králíkáren, kdy na spaní je místo pouze ve vlastní malé kóji, do které se sám návštěvník zasune. Asi žádné extrémní pohodlí, ale zase je to zážitek.

Bláznivý dům

Ve Vietnamu je hotel s příznivým názvem „bláznivý dům“ a jde o nejmodernější ubytovací zařízení světa, které je skutečně bláznivé již na první pohled. Bláznivý dům je místo, kde nic nenajdete dvakrát a vše je jedinečné, neopakovatelné. Bláznivý dům je místo, které se vymyká všem konvekcím a je jediný svého druhu.