Nejoblíbenější dámské kalhotky – dokončení článku

magazinzeny.cz

Zeštíhlující kalhotky

Varianta, která sice nemá nic společného s navozením erotické sexy atmosféry, ale rozhodně o ní můžeme říci, že praktická je. Zeštíhlující sexy kalhotky totiž díky svému střihu, ale i díky svému materiálu dokážou velmi dobře skrýt případné nedokonalosti, které může žena mít. Bývají vyráběny ve větších verzích, díky čemuž dokážou snadno skrýt nedokonalosti v oblasti:

  • Bříška
  • Boků
  • Stehen

Velmi využívány jsou především v kombinaci s šatami, a to jak běžnými letními, tak i s šatami večerními. Ty správné by měly být vybaveny silikonovým páskem, který zabraňuje jejich sklouzávání, stejně jako by měly nabídnout i celkovou prodyšnost. Vyráběny jsou v tělových barvách, díky čemuž mohou být pod oblečením neviditelné.

Dámské boxerky

Pánské spodní prádlo pomalu ale jistě proniká i do oblasti toho dámského. Dámské boxerky jsou toho příkladem. Vynikají především celkovou pohodlností. Více než na běžné celodenní nošení se hodí na volný čas, nebo na spaní.

Rozlišovat můžeme jak varianty skutečně volnější a maximálně pohodlné, tak i varianty, které dámskou postavu výrazně obepínají a mohou být celkem sexy spodním prádlem, které dokáže v první řadě zvýraznit oblast hýždí. Nejčastěji jsou vyráběné ze stoprocentní bavlny, což k jejich pohodlnosti výrazně přispívá.