Nejoblíbenější jídla českých žen

magazinzeny.cz

V minulém týdnu jsme vám prozradili nejoblíbenější jídla českých mužů v okruhu známých a rodin naší redakce. Tentokrát jsme si posvítili na pokrmy žen.

1. Kuřecí steak s bramborem – poměrně překvapivé prvenství pro nenáročné jídlo, které ovšem není přiliš kalorické, tedy zřejmě splňuje potřeby našich dam.

2. Těstoviny nebo těstoviny – zkrátka a dobře, těstoviny jákéhokoliv druhu a v jakékoliv formě se vyšplhaly na druhé místo. Nejčastěji byly zmiňovány v kombinaci se sýrovou omáčkou nebo zapečené s kuřecím masem a smetanou.

3. Zeleninové saláty – očekávali jsme, že zeleninové saláty zvítězí, ale nakonec dosáhly bronzové příčky. Ani zde příliš nezáleželo na konrkétním druhu zeleniny, ale jde spíše o výsledné dochucení, které hraje prim.

4. Grilované ryby a zelenina – je evidentní, že také české ženy podlehly kouzlu grilování. Současně je vidět, že i když grilují společně se svými pásnkými polovičkami, tak preferují odlišná jídla, která ženy pokládají na gril. Z ryb vítězí pstruh.

5. Čokolodové fondue – poměrně zajímavá pochutina uzavíru první pětici nejoblíběnejších jídel pro ženy a je vidět, že ženy mlsají velmi rády. Zřejmě si konzumaci čokolády omlouvají tím, že ji jedí spolu se zdravým ovocem, které je v čokoládě obalené.

A jak jste na tom, milé čtenářky, vy? Jaká jídla vám chutnají?