Nejoblíbenější parfémy pro muže

magazinzeny.cz

Muž, který krásně voní je přitažlivý, je sexy, to potvrdí každá žena. Každá žena má ráda, když se muž dobře oblékne a především, když hezky voní. I muži mají oblíbené parfémy, které kupují a používají. Někdo má rád kořeněné vůně, někdo spíše méně intenzivní. Vždy záleží na tom, co si kdo vybere a co komu sedí. V tomto článku pro vás máme pět nejoblíbenějších parfému, které muži nejčastěji používají a kterými nejčastěji voní.

5. místo Paco Rabanne 1 Million

Na pátém místě v žebříčku oblíbenosti se umístil Paco Rabanne 1 Million. Tento parfém má velmi exkluzivní vůně, vůně je sladšího typu, takže muži, kteří nemají sladší věci rádi, asi nic pro vás. Má jemné složení, nepůsobí nijak agresivně.

4. místo Lacoste Essential

Čtvrtou příčku okupuje tato toaletní voda. Tento parfém byl uveden na trh jako limitované edice právě k sedmdesátým pátým narozeninám značky Lacoste. Tato toaletní voda má klasickou elegantní a osvěžující vůni. Parfém odkazuje na moderní životní styl, který tento parfém velmi podporuje.

3. místo Christian Dior Fahrenheit

Bronzovou medaili v oblíbenosti parfémů si zaslouží Christian Dior. Vůně podtrhuje vnitřní harmonii, sílu ducha, vlastní emoce. Vůně v sobě nese spostu paradoxů, je horká a přitom ledová, křehká, ale zároveň silná, mužná, ale také něžná. Obsahuje například levanduli, včelí vosk, květy fialky, santalové dřevo a mnohé další.

2. místo Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme

Druhou příčku obsadil tento parfém, který si muži velmi oblíbili. Je to vůně pro muže, kterří mají pocit svobody, rovněž ucítíte mořské vlny, vítr. Harmonizují se zde sladké a slané tóny. Tyto tóny se inspirují u středomořské vody. Obsahuje například rozmarýn, řeřichy, jasmén, cedrové marocké dřevo, skalní růže a mnoho jiného.

1. místo Hugo Boss No. 6

První příčku právem okupuje Hugo Boss No. 6. Tento parfém je klidný, je sebejistý, je moderní. Přesně jako muž 21. století. Je napumpovaný energií. Je to vůně spíše sladšího typu, ale hodí se pro všechny osobnosti muže. Obsahuje jablko, citrusy, skořici, hřebíček, santal, olivové dřevo a mnoho jiného.