Nejoblíbenější parfémy pro ženy

magazinzeny.cz

Parfémy jsou u žen velmi oblíbené. Vyjadřují ženskost, jemnost, podtrhuje sexualitu, ženskou smyslnost, dráždí mužské smysly. Na dnešním trhu s parfémy je nepřeberné množství různých parfémů, flakonky nejrůznějších tvarů nejrůznějších barev a podobně.

Každá žena má velmi velkou škálu, jaký parfém si vybrat, jaký bude ten pravý pro ni. Jaké jsou však nejoblíbenější parfémy žen? Za které parfémy ženy utrácejí své finance? To vše se dozvíte v následujícím článku, kde pro vás máme pět nejoblíbenějších parfému, které ženy používají.

5. místo Chloé, parfémovaná voda

Na pátém místě v oblíbenosti se umístila Chloé, je určena pro ženu, která je tvořivá, je sebevědomá a jedinečná. Při prvním přivonění působí velmi žensky, čistě, rovněž je nespoutaná.

4. místo Giorgio Armani Acqua do Gioia, parfémovaná voda

O příčku výše v oblíbenosti skončila parfémovaná voda, ve které je cítit jemné mořské aroma. Pokud tedy máte rády moře a mořský vzduch, rozhodně si tento parfém pořiďte. Navíc i design flakonku podporuje mořské aroma, vypadá jako kapka vody.

3. místo Versace Bright Crystal, toaletní voda

Na třetím místě v oblíbenosti je toaletní voda, která je jemná a smyslná. Žena, která miluje květinové vůně a květinové tóny si rozhodně tuto vůni zamiluje. Je vhodná pro krásné, okouzlující a sebevědomé ženy, které chtějí podtrhnout samy sebe.

2. místo Dolce & Gabbana Light Blue, toaletní voda

Stříbrnou medaili v oblíbenosti parfémů obsadil známý Dolce & Gabbana. Je to okouzlující vůně, která dámy rozhodně bude fascinovat. Vůně je plná šarmu a také svůdnosti, žena, která taková je, sebe samu tímto parfémem podtrhne. Vůně je vhodná hlavně na léto.

1. místo Lanvin Eclat D´ Arpege, parfémovaná voda

A vítězem v oblíbenosti vůní pro ženy se stává tato parfémovaná voda. Vyjadřuje ženskost, svěžest, radost a čistotu. Parfém není těžký, spíše lehký. Má v sobě například sicilský citrón, lístky zeleného čaje, květy broskvoně, libanonský bílý cedr, ušlechtilý jantar a mnoho dalšího.