Nejoblíbenější tetování pro muže

magazinzeny.cz

Tetování je v současné době velice populární mezi muži i ženami. Zatímco ženy volí spíše jemnější a drobnější motivy, muži se nebojí nechat si vytetovat i něco většího a více chlapského. Které motivy nejvíce letí u mužů a jsou nejoblíbenější?

Nápisy
Nápisy jsou dobře fungujícím a osvědčeným motivem mezi muži i ženami. Jednoznačně vyjádřit svůj názor. Pokud je navíc zvolený správný druh písma, který svým zdobením připomíná umělecké dílo, není co řešit.

Tribal
Velmi oblíbené jsou stále tzv. tribal tetování. Jde o tetování, které neznázorňují nic konkrétního, jde o geometrické tvary. Obvykle se také nestínují, kontury se vyplní černou barvou. Je důležité zvolit pro tento typ tetování správné místo, jinak může vypadat nevkusně.

Biomechanika
Mezi muži se ujala také tzv. biomechanika. Jde o takový typ tetování, který znázorňuje lidskou tkáň a v ní implementované mechanické a kovové části. Pokud je tatér kvalitní, estetický dojem je vynikající. Tento typ tetování patří k těm strašlivějším, které se hodí jen pro opravdu tvrdé muže, kteří na sobě chtějí svou tvrdost nechat znát.

Lebky
Lebky v různém provedení. I když je tento trend již pomalu na ústupu, stále si každý prosazuje alespoň malou lebku na okraj velkého motivu. Lebky na mnoho způsobů – velké, malé, smějící se.

Portréty
Ačkoliv jde o trochu okrajovou záležitost, vytetovat si portrét není v dnešní době nic zvláštního. V takovém případě je ale potřeba vyprat opravdu kvalitního a šikovného tatéra, který je víc malířem než tatérem.

V dnešní době je možné nechat si vytetovat v podstatě cokoliv. Muži si nejčastěji nechávají dělat své první tetování na levé rameno a tetování postupně rozšiřují. Jen málokdo zůstane u jednoho tetování. O to je důležitější se rozhodnout pro dobrý motiv. Doporučujeme vybírat z mnoha šablon a výběr doplnit něčím vlastním, něčím, co vychází z vašeho života a životní zkušenosti. To je vlastně také podstata samotného tetování – vystihnout to nejdůležitější ve vašem životě a povědět to světu.