Nejoblíbenější tetování pro ženy

magazinzeny.cz

Tetování je v současnosti velmi populární. Pokud se rozhlédneme kolem sebe, nějaké to tetování můžete vidět doslova na každém rohu. Nosí je muži i ženy a nechávají si na své tělo zvěčnit kde co. Zatímco některé motivy vychází z vlastní zkušenosti, z vlastních návrhů a mají vyjádřit kus osobnosti, jiné se staly obecně velmi oblíbenými a přijatelnými pro širší veřejnost. Podívejme se, která tetování sklízí u žen úspěch.

Drobné motivy
Nejprve bychom rádi zmínili, že v dnešní době stále narůstá obliba minimalistického tetování. Hlavně ženy upřednostňují drobnější motivy, které se vlezou na kousek ruky, za krk, na bříško nebo na nohu.

Nápisy
Nápisy jsou takovým evergreenem mezi tetováním. Dokáží vyjádřit prakticky cokoliv, co má daná osoba na mysli. Ženy dávají přednost nápisům s okrasným zdobením. Nejčastěji se tetují latinské a anglické citáty.

Draci
I draci a dráčci z trendu tetování ještě nevymizeli. Draci jsou jednoduchými motivy, obvykle nebývají příliš propracovaní, obyčejné vyplnění kontur černou dává možnost motivu vyniknout. A není to špatně. Opět se dnes upřednostňují spíše malí dráčci, zatímco dříve si i ženy často tetovali draky třeba na celé rameno.

Zvířátka
Malá roztomilá zvířátka jsou dnes také velmi populární. Myška nebo medvídek, pokud je umístěn na správném místě, dokáže rozveselit každého. Veselá zvířátka si tetují nejčastěji pozitivní ženy, které jsou pohodářky a nebývají upjaté.

Čínské znaky
Čínské nápisy z tetovacích studií ještě nevymizely, ale rozhodně jich je v dnešní době méně než dříve. I přesto si je lidé velice rádi nechávají tetovat, ve skutečnosti ani pořádně neví, co to na té ruce mají.

Barevná tetování
Tetování nemusí být jen černé, často se tetuje i barevně. Barevné tetování má svůj typický nenahraditelný vzhled, díky kterému se hodí pro tetování, spadající tematicky do rock n rollu.

Tetování salóny nabízí velké množství šablon a je opravdu z čeho vybírat. Pokud však máte vyhraněný styl, myšlenku či přání, v každém salonu vám rádi vyjdou vstříc a nechají vám udělat přesně takové tetování, po kterém toužíte.