Nejoblíbenější vůně celebrit – mužů

magazinzeny.cz

Dnes je již zcela běžné, že i muži si potrpí na dobré a kvalitní vůni. Už to není jen doména žen. Muži kvalitní a dobrou vůni používají rovněž jako ženy, k osobní prezentaci, k osobnímu kouzlu. Také vůni podtrhnou svou osobní stránku. Navíc, která žena se neohlédne za dobře vypadajícím mužem, který navíc i krásně voní? Vůně je jedním ze smyslů, kterým člověk vnímá toho druhého a příjemná vůně vás naladí. U mužů také platí, že příliš silný a výrazný parfém ženu spíše odpudí, než aby ji oslovil. Takže pánové pozor, čím se voníte, ženy jsou totiž velmi vnímavé a pozorné k vůním partnera. Jaké vůně používají slavní muži? Celebrity?

Je pravdou, že všechny celebrity nepoužívají jen jeden parfém. Obvykle mají více oblíbených, které střídají podle potřeby. Ve své šatně či koupelně mají několik flakonků a vždy sáhnou po jiném. Jako každý mají také své oblíbené vůně, které používají více. Někdy je volí také k tomu, kam jdou, podle toho jaké volí oblečení. Vůně vás musí reprezentovat a toho jsou si slavní muži velmi dobře vědomi.

V České republice není až tak úplně pravidlem, že po našich hvězdách je pojmenován nějaký parfém. Takovými prvními průkopníky jsou Jiří Korn a Karel Gott. Jiří Korn má dva parfémy a Karel Gott rovněž dva, jeden pro muže a druhý pro ženy. V zahraničí, ale toto propůjčování jména a tváře parfému není ničím zvláštním. Svou vůni má nad téměř každý, kdo se pohybuje v showbyznysu. Nejvíce známý je propagací svých parfémů David Beckham, který má na svém kontě již několik parfémů. Parfémy od Davida jsou jak pro muže, tak pro ženy. Společně se svou manželkou Victorií Beckham tvoří velmi silný tým, co se týče parfémů. Svou vůni má také Roger Federer, Antonio Banderas, Karel Lagerfeld, Christian Dior, Calvin Klein a podobně.

Módní návrhář Josef Klír používá již několik let parfém M7 Yves Saint Laurent. Herec a moderátor Tomáš Krejčíř používá Hugo Boss číslo šest, Chrome od značky Azzaro. Podle Tomáše záleží na tom, jaké je období. Huga Bosse používá spíše v zimě. Velmi oblíbený parfém byl pro Brada Pitta Chanel. On totiž Brad byl tváří značky Chanel. Rovněž i Brad používá více parfémů. Herec Kevin Bacon si naopak rád dopřává parfémy od Christiana Diora. Momentálně jej nejvíce zaujal Higher Energy.