Nejšílenější diety celebrit – Christina Aquilera a January Jones

magazinzeny.cz

Určité celebrity jsou schopny pro hubnutí udělat fakticky všechno. Důkazem budiž následující dvě světové celebrity, které byly schopny poměrně efektivně zhubnout. Mnohdy se jim ale dařilo shazovat kilogramy vcelku netradičními způsoby, ze kterých by se možná jiným lidem zvedal žaludek.

Jedná se o zpěvačku Christinu Aquileru a herečku a modelku January Jones. Obě dvě se dopracovaly k zajímavým výsledkům, které potvrzují i jejich postavy. Za jakou cenu ale k těmto krásným postavičkám dospěly?

Neprůhledné hubnutí Christiny Aquilery

Christina Aquilera je známá hlavně svými velkými výkyvy ve váze. Jednou je ji vidět hubenou a jednou naopak s kilogramy navíc. Její hubené doby byly typické především dietami netradičními a ne příliš ověřenými. Jako příklad bychom mohli jmenovat barevnou dietu. Tento typ hubnoucí kúry není příliš znám a také není odborníky nijak zvláště prověřen. Není se čemu divit, barvy na kalorickou hodnotu jídla nemají prokazatelně žádný vliv. To samé se týká i sladkostí. O lentilkách říkala, že se nepočítají. Jinak se tato celebrita pochlubila v americké reality show Tho Voice o tom, že hubla 4 kilogramy měsíčně. Shodit tak stihla neuvěřitelných 36 kilogramů. Podle amerického bulváru ale za jejími úspěchy spíše stojí plastičtí chirurgové a jejich umění. Těžko ovšem říct, komu v tomto ohledu můžeme věřit.

January Jones jedla vlastní placentu

Netradiční dietu, která je pro většinu z nás něčím nechutným a ne úplně normálním, držela herečka a modelka January Jones. Poté, co porodila svého syna Xandera, chtěla zhubnout velmi netradičně, a to pojídáním vlastní placenty. Tu si nechala usušit a následně nadrtit do formy kapslí. Ty pak poctivě pojídala v průběhu dne. Dopřávala si pochopitelně ale i obyčejnou stravu. Jídelníček si ale upravila takovým způsobem, aby opětovně nenabírala další kilogramy. I tak ale dokázala zhubnout efektivně. Vliv placenty na hubnutí není ale nijak vědecky dokázán.