Nejšílenější diety celebrit – drsná hladovka nebo brutální projímadla

magazinzeny.cz

Některé ženy jsou schopny dovést svou dietu až do maximální absurdnosti. Rozhodně lze jen doporučit takovou dietu spíše nedodržovat. Pravda je ale taková, že z hlediska úbytku kilogramů na některé z následujících diet něco bude. Kdybyste se ale zeptali nějakého nutričního specialisty, tak by si pravděpodobně poklepal prstem na čelo.

Hladovka Paris Hilton

O mladé hvězdičce, která je dědičkou obrovského hotelového impéria, již bylo napsáno hodně. Většinou se ale informace týkaly jejích faux-pas, která byla většinou precizně připravená. Paris Hilton nemá s nahotou žádný problém. Nejšílenější dieta této nevybouřené krasavice spočívala v jednoduchém principu. Prostě zahájila hladovku. Když k ní přišel číšník s otázkou, co si dá k obědu, pak mu s klidem odpověděla, že pouze minerálku. Z té skutečně ještě nikdo nepřibral. Tato v uvozovkách dieta se ale uplatnila i u některých jiných osobností světového filmového a seriálového nebe.

Vzpomeňme si jen na herečku Marciu Cross ze seriálu Zoufalé manželky. Ta držela stejnou dietu bez jakéhokoli příjmu potravy. Celkový účinek zamezení příjmu potravin je nebezpečný a hrozí podvýživa a problémy s různými orgány v lidském těle. Obě dvě herečky si tento fakt uvědomily a zjistily, že takto zhubnout lze, ale jen krátkodobě a z hlediska jo-jo efektu je to úplně bezvýznamné.

Projímadla v hlavní roli

Když už milujete nějaké pokrmy, které vůbec nejsou zdravé, tak je ideální je pouze pozřít a nestrávit. Tak to si přesně řekla americká popová star Britney Spears, která doslova zbožňuje hamburgery. Jejich chuť jí imponovala natolik, že je snědla a následně si vzala projímadlo. Veškerá strava tak šla z těla ven a Britney se nemusela obávat toho, že by přibrala. Skutečnost je ovšem taková, že za určitou dobu toho nechala. Takováto dieta je zdraví ohrožující a lidský organismus se s ní nemusí poprat zrovna tak, jak si představujete. Výsledkem může být zdevastované zdraví se vším všudy. Podráždění střev zrovna příjemné není.