Nejšílenější místa pro svatbu

magazinzeny.cz

Svatební veselí by mělo být opravdu nezapomenutelné, jelikož právě svatební den bude tím, na nějž budete se svým partnerem velmi dlouho vzpomínat. Svatba může probíhat jak v klidném duchu, tak i v poměrně náročném provedení na různých šílených místech, která jsou skutečně natolik netradiční, že se na ně nedá hned tak jednoduše zapomenout. Výčet těchto míst vám můžeme nabídnout, a pokud nemáte tipy na svatbu konanou v některém z netradičních míst, pak se podívejte a můžete se klidně inspirovat.

Svatba na vrcholcích hor

Milovníci horských túr si jistě přijdou na své při svatbě na vrcholku některého z velikánů. Jednat se samozřejmě nemůže o nevyšší vrcholy světa, na kterých by bylo zapotřebí kyslíkových masek anebo jiných specializovaných pomůcek. Počítat musí ale takovýto zájemci o svatbu s tím, že oddávající musí být také zdatný horal.

Svatba ve vzduchu

Poměrně šílenou svatbou byla i taková, která se konala ve vzduchu. Při tandemovém seskoku anebo seskoku klasickém může dojít taktéž k tomu, že si dva lidé vymění své prstýnky a řeknou si ano. Prstýnky se ovšem v několikakilometrové výšce vyměňují velmi složitě. Odpor vzduchu je tady skutečně velký.

Svatba na hřbitově

Někteří lidé vyznávají různé bizarnosti, jimž vévodí černá barva a různé vzpomínky na mrtvé a na záhrobí všeobecně. I proto může patřit mezi jedny z nejfrekventovanějších míst pro svatbu dvou lidí tohoto zaměření hřbitov. Tato svatba je skutečně šílená a pro jemné duše některých z nás stvořená určitě není.

Svatba v podzemí

Najdou se i lidé, kteří vyznávají svatbu pod zemským povrchem. Může se jednat jak o svatbu v některé z romantických jeskyní, tak i o stavbu v podzemních prostorách, je jsou dílem člověka. Pokud třeba chcete spojit svatbu v dopravním prostředku a svatbu pod zemským povrchem, pak se nabízí metro. Pozemní místnosti ale mohou být různé včetně rozličných podzemních garáží anebo jiných lokalit, které určitě mohou někomu evokovat hezké okamžiky. Pro většinu z nás se jedná ale o vcelku šílená místa.