Nejúžasnější místa pro svatební obřad

magazinzeny.cz

Mít svatbu na některém z netradičních míst dnes není nijak náročné a určitě stojí zato přesně přemýšlet o konkrétní lokalitě ideální pro svatební veselí. Je ryze na každém z nás pro jak koncipovanou svatbu se rozhodne, nicméně některé lokality zůstanou po zbytek života většiny svatebčanů nezapomenutelná. Pokusme se tedy přesně podívat na některé lokality, jež se jeví pro svatbu doslova jako stvořené. Není problém najít spousty míst, která určitě stojí z hlediska svatebního veselí zato. Naše tipy určitě berte pouze jako inspiraci a ne jako nezbytnost.

Svatba v kostele

Asi největší klasikou u věřících je svatba v kostele. Právě věřící tuto svatbu upřednostňují především z hlediska své víry. Mnozí nevěřící lidé ale kostely milují pro jejich atmosféru a pro krásný interiér, který skýtají. Starobylé fresky starých mistrů v kombinaci se svatebními motivy připadají mnohým lidem jako vynikající řešení, které určitě stojí zato. Pokud potřebujete najít skutečně vynikající a hezké řešení svatby, pak kostel může připadat v úvahu. Každopádně je nezbytné se smířit s tím, že budete muset navštěvovat kostel před svatbou a svatba bude v křesťanském duchu.

Svatba na zámku

Pokud milujete historické interiéry, pak stoprocentně stojí zato vyzkoušet svatbu na zámku. Ta nabízí skutečnou noblesu se vším všudy. Mít svatební hostinu v místech, jež sloužila v minulosti zámeckým pánům, stojí určitě zato. Pokud se vše ještě navíc kombinuje se svatební tabulí v nějaké stylové zámecké restauraci, pak není doslova co řešit a můžete se cítit maximálně příjemně.

Svatbu na hradě

Hodně oblíbená je mimo jiné i svatba na hradě. Ten představoval v minulosti sídlo vrchnosti a stavěl se na vysokých kopcích. V našich končinách je k dispozici velké množství opravdu krásných hradů, jež se vyznačují starobylou majestátností. Když navíc ženich s nevěstou dorazí na svatbu přímo v kočáru taženém koňmi, ta je všechno maximálně stylové a hezké.