Není skříň, jako skříň

magazinzeny.cz

Vybrat a koupit správnou skříň nemusí být nic jednoduchého. Nabídka je sice poměrně široká, ale to neznamená, že by si každý dokázal vybrat Představ, podmínek a parametrů totiž existuje celá řada. Na co se tedy při výběru skříně zaměřit?

  1. Cena – cena je určitě jedním z nejdůležitějších ukazatelů pro většinu zájemců. V tomto případě je nejlepší zadat do vyhledávače skříně za výhodné ceny a můžete vybírat. Ovšem dejte si pozor, protože levná skříň musí být i kvalitní a měly by dobře vypadat. Proto se neřiďte pouze cenou.
  2. Design – vzhled skříně je velmi podstatný, pokud se tedy nejedná o skříň do tmavé komory nebo na půdu, kam nikdo nechodí. Je potřeby, abyste věděli, co od designu očekáváte. Vybírat můžete nejenom podle barvy, ale také materiálu. Masiv, fólie nebo jiný materiál vypadají zcela odlišně a také mají jiné vlastnosti.
  3. Vnitřek skříně – dobře si rozmyslete, co má skříň splňovat a k čemu bude sloužit. Jestli pouze na šaty, nebo i jako botník či na složené prádlo. Podle toho je potřeba vybírat její vnitřní členění. Někdy si sice můžete vnitřek doupravit sami, ale je to pracné a určitě narušíte celkový design.
  4. Zrcadlo – skříň je ideální nábytek pro implementaci zrcadla, zejména pokud jde o skříň do ložnice, šatny nebo chodby. Proto promyslete, zda byste ho nepotřebovali. I zrcadlo sice můžete nalepit následně, ale znovu se může narušit design a někdy i funkčnost. Jindy to zase není kvůli konstrukci vůbec možné.
  5. Osvětlení – skříň může posloužit i jako intimní osvětlení, ale také může mít světla určená k osvětlení samotného vnitřku skříně. I v tomto případě se tedy vyplatí být důslední a domyslet vše do co největších detailů a souvislostí.

Jak vidíte, výběr skříně má mnoho otázek, jenž je dobré si nejprve odpovědět, abyste nebyli skříní zklamáni. Teprve pak se pusťte do samotného nákupu.

Reklamní článek