Nesprávná velikost podprsenky

magazinzeny.cz

Mnoho žen často nad velikostí podprsenky váhá, neví jakou vybrat, jakou velikost, jaký typ podprsenky a podobně. Není to jednoduché a chce to hodně trpělivosti a hodně zkoušení, než najdete tu pravou, která vám sedí a ve které se cítíte dobře.

Mnoho žen kupuje nesprávnou velikost podprsenky, což rozhodně není lichotivé pod různými oděvy. Podle odborníků dokonce až dvě třetiny žen nekupují tu správnou podprsenku, což rozhodně není dobře a jedná se o jednu z velkých módních chyb. Nezdá se vám to? Vždyť přece zase o tolik nejde, říkáte si? To je právě ta chyba.

Sedící podprsenka? Obvykle problém

I když se to zdát nemusí, je velmi nutné vybírat tu správnou podprsenku, která vám perfektně sedí a která vypadá velmi dobře. Jakmile na podprsenku oblečete jakýkoliv oděv, vždycky vám podprsenka bude prsa formovat. Vždycky hodně záleží na tom, jaké oděvy volíte a jak potom vypadáte. Malá velikost, velká velikost, nesprávný tvar, nesedící tvary a podobně. To všechno nepůsobí pod oděvem dobře.

Co se děje při malé velikosti podprsenky?

Pokud si koupíte malou velikost podprsenky, prsa v ní máte napresovaná, stlačená, určitě také vylézají při pohybu, mohou přetékat v podprsence, různě se zařezává do kůže a podobně. To vše se podepisuje na oděvu. Pokud máte oblečení upnuté, jde vidět všechno, tudíž i to, že se vám spodní prádlo zařezává do kůže, nepůsobí to vůbec pěkně. Pokud je oblečení trošku průhledné, jde vidět, že jste si koupili nesprávnou velikost podprsenky. Prsa vám vylézají ven a přece nechcete, aby to všichni viděli.

Co se děje při velké velikosti podprsenky?

Když máte podprsenku naopak velkou, prsa v ní nesedí, pohybují se, vylézají, košíčky jsou zbytečně velké a košíčky také nepřiléhají velmi dobře k vašim ňadrům. V oblečení to nevypadá dobře, jelikož prsa se zde velmi pohupují, nejsou u sebe, tudíž netvoří „žlábek“, který působí tak žensky, prsa mají také tendenci se dostat ven, mají ve velkých košíčcích dostatek prostoru.