Novinky v oblasti dětských pískovišť 2/2

magazinzeny.cz

Zajímavá a funkční pískoviště

Mnoho pískovišť se v současné době vyrábí také s praktickou stříškou, která dětem při hře poskytuje příjemný stín. Nabízí řešení i pro zahrady, které nedisponují přirozeným stínem. Stříšky lze většinou naklánět či stáhnout dolů a pískoviště tak opět přikrýt, aby bylo chráněno před nečistotami i nevítanými návštěvníky z řad domácích mazlíčků.

Zajímavou novinkou jsou také pískoviště, která si lze postavit jako skládačku. Jsou tvořena z několika plastových dílů, které si postavíte dle potřeby a vlastní představy, můžete je zvětšit, případně opět zmenšit.

Pískové stolky

Novinkou v oblasti dětských pískovišť jsou také velmi zajímavé, zábavné a hlavně univerzální pískové stolky. Hodí se tam, kde nelze umístit pískoviště kupříkladu na zahradě, takže jej dětem můžete dát na hraní třeba na balkon. Pískové stolky mají různé velikosti i provedení a tematická zaměření.

Velice často jsou k nim již přidány hračky, ale i různé hrací prvky či předěly, které dětem nabídnou různorodou zábavu. Stolky lze kombinovat jak s pískem tak vodou i obojím najednou, kdy mají část, kam se nasype písek a část, kam se dá voda. Zábava pro děti je pak tímto ještě více znásobena.