Oblíbené krémy proti vráskám 2/2

magazinzeny.cz

Unikátní krém Derma Moist

Zajímavá novinka na našem trhu, která se především díky svým vlastnostem stala velmi oblíbenou a využívanou možností. Není se čemu divit, jelikož krém Derma Moist má unikátní složení, které je spojeno s rostlinnými kmenovými buňkami.

Dále je součástí konkrétního složení také řada rozpustných antioxidantrů, stejně jako se jedná například o vitamin E. Ideální volba ve skutečném boji proti vráskám. Kromě jejich eliminace může krém působit také velmi dobře proti vzniku takzvaných stařeckých skvrn a podporuje buněčnou obnovu.

Krém Eucerin Volume-Filler

Jde o noční variantu unikátního krému, který bychom mohli označit jako remodelační. To znamená, že během našeho spánku dokáže velmi efektivním způsobem vyhlazovat pokožku. Vliv na to má především jeho celkové složení, které obsahuje tři celkem prospěšné látky. Těmi jsou?

  • Kyselina hyaluronová
  • Magnolon
  • Oligopeptidy

Eucerin Hyaluron-Fille

Poslední z oblíbených krémů nese označení Eucerin Hyaluron-Fille. Na rozdíl od několika výše zmíněných se jedná o unikátní anti-age krém určený pro starší ženy. Neslouží k plnému ošetření celé pokožky, jelikož je svým složením, stejně jako svými vlastnostmi primárně určený na péči okolo očí.

Ani zde rozhodně nechybí celá řada praktických složek, které se postarají o eliminaci vrásek, stejně jako složek, které dokážou zajistit například i lepší hydrataci pokožky. A to tím, že dokážou dobře vázat a také udržet vodu.