Obouvejte se jako celebrita s botami Melissa

magazinzeny.cz

Melissu zná snad každá žena v Brazílii, odkud pocházejí, přičemž v evropských státech je tato značka hitem posledních několik let. České ženy mají Melissu s dlouholetou tradicí čím dál více v oblibě. Značka vyrábí plastové boty, které jsou krásné, originální, voňavé, recyklovatelné a mají velmi jednoduchý design. Jejich popularitu značí fakt, že je každý den nosí mnoho celebrit.

Oblíbené u celebrit

Bulvární fotografové rádi sledují známé osobnosti do restaurací nebo při procházkách ve městě. Módní kritici pak mají možnost hodnotit oblečení i módní doplňky. U žen se soustředí i na boty a nezřídka se stane, že mají na sobě obuv značky Melissa. Které celebrity je nosí pravidelně?

Modelky, zpěvačky, herečky i moderátorky – snad mezi každou hollywoodskou profesí najdeme několik žen, kterési nemohou boty vynachválit. Různé modely od Melissy předvedly na veřejnosti zpěvačky Katy Perry, Vanessa Hudgens, Hilary Duff, modelka Kate Moss, herečka známá ze seriálu Gossip Girl Blake Lively nebo první dáma USA Michelle Obamová.

Jedna z nejvyhledávanějších modelek současnosti, Cara Delevingne, nafotila reklamu na novou kolekci bot Melissa společně s módním návrhářem Karlem Lagerfeldem.

Beckhamův klan

Brazilskou značku plastových bot si také oblíbila jedna z nejznámějších módních ikon světa, Victoria Beckham. Do své oblíbené značky neváhala obout svou jedinou dceru Harper, která má na fotografii dětské boty se špičkou vypadající jako hlava kočky.

Precizně vyrobené a cenově dostupné

Melissa získala za své boty cenu za nejlepší dámskou značku obuvi roku 2013. Žabky, balerínky, boty na klínovém podpatku, sandály i pantofle – to vše teď navíc se slevou najdete na e-shopu XaraModa.cz. Nemusíte do hezké a funkční obuvi investovat tisíce a přitom se cítit jako celebrita.

Reklamní článek