Opravdové kolo – důležitý moment v životě každého dítěte!

magazinzeny.cz

Dostala se Vaše ratolest do věku, kdy už žádné koloběžky nebo odrážedla k vyblbnutí prostě nestačí? Začíná pokukovat po pořádné jízdě na dvou kolech s pedály a hlasitým zvonkem? Pokud ano, můžete si gratulovat! Toto je významný moment v životě každého dítěte.

Pro rodiče to ale znamená vlnu starostí. Zvláště pak pro milující maminky! Naštěstí existuje plno možností, jak docílit klidu na duši a zároveň i zpestřit zážitek Vašemu prckovi!

Pořádná přilba dokáže zázraky!

Variantou číslo jedna je kvalitní „cool“ přilba! Je to opravdu tak jednoduché. Dětská helma na kolo je tím nejdůležitějším bezpečnostním prvkem, a zároveň může navodit pocit jako na opravdové závodní dráze! Musíte ji ale vybírat s citem. Základem je zapojit dítě do celého procesu!

Fantazie těch nejmenších je, jak sami víte, opravdu bujná. S tím ale výrobci již počítají. Dětské helmy na kolo jsou tak nositeli krásných barevných kombinací a originálních designů. Buďte tedy trpěliví, a dejte Vašemu dítěti prostor k tomu, aby si vybralo helmu podle svého gusta. Její vzhled hraje zásadní roli v tom, jaký vztah k ní bude mít!

Bezpečnost nadevše!

Vaší zodpovědností je ale ohlídat vše ostatní. To znamená správný rozměr, pohodlné polstrování, odvětrávání a zkrátka to, aby dětská přilba na kolo plnila svůj účel na 100%! Na změření obvodu hlavičky můžete použit třeba klasický krejčovský metr. Ten přiložte přibližně centimetr nad obočí, získáte tak nejpřesnější číslo.

Podle toho už samozřejmě vyberete přilbu, která přesně padne. Ty kvalitní mají vždy nastavitelnou velikost, a nejčastěji jsou označeny jako „S“, „M“a „L“.

Coolkola.cz – královský dodavatel!

V našem e-shopu najdete opravdový ráj pro malé cyklisty! Jsme výhradní dovozce anglické firmy Kiddimoto, která se může pyšnit prestižním oceněním „The Queen‘s Award for Enterprise“! To každoročně získávají ty nejlepší podniky ve Velké Británii.

Reklamní článek