Osvěžte svůj sexuální život!

magazinzeny.cz

V dlouhodobých vztazích vzniká po nějaké době v sexu rutina a jiskření, které bylo v počátku, je pryč. Přesto může sexuální život odkrýt nové úrovně a může být skvělý. Je třeba se snažit a vyhnat nudu pryč, k čemuž vám pomohou následující tipy.

Bohužel to v praxi často vypadá tak, že mezi dvěma postupně vzniká nedorozumění a manželství přináší nudu v posteli a životu tak chybí nezbytné koření.

Pokud patříte mezi ty, kteří mají nudný sexuální život, nic není zdaleka ztraceno a na konci tunelu spatříte světlo. Stačí si přečíst několik našich typů a najít trochu chuti je aplikovat. Uvidíte, že váš vztah dokáží pěkně rozproudit.

Vyhněte se rutině
Můžete se stydět přinést do vašeho milostného života s partnerem něco nového. Pro některé je nepříjemné o tom i diskutovat. To co vy považujete za „tabu“ přitom pro vašeho partnera zcela normální a pokud plánujete něco extrémního, není důvod, proč byste o svých preferencích nemohli s partnerem diskutovat. To by mělo otevřít zcela nové oblasti sexu pro vás oba.

Objevte své sny

Každý má nějaké sexuální fantazie, které ho stimulují a vzrušují. Zjistit, co funguje na váš protějšek, může přinést zajímavý zvrat ve vašem sexuálním životě. Seznámení se navzájem s tím, co druhého vzrušuje, může zažehnout ve vašem sexuálním životě novou jiskru.

Zaměřte se na svádění

Sex není jenom aktem samotným, je taktéž o tom, co k samotnému aktu vede. Předehra nemusí být jenom o fyzickém působení na partnera, můžeme také psychicky stimulovat jeho smysly. Snažte se vytvořit romantickou atmosféru, namlouvací scéna vám dodá body v posteli.

Změňte místo

Sex v ložnici je jedním z důvodů, proč sex začínáme vnímat nudně. Postrádá totiž jakékoliv vzrušení či strach z přistižení a nebo dráždivý pocit z toho, že děláte něco zakázaného. Opusťte tedy vaši ložnici a vyzkoušejte zajímavá místa, především ta, kde bude fungovat strach z přistižení. Na místě jsou pracoviště či veřejná místa.

Hračky

Přinesete-li do postele sexuální hračku, může vás oba nakopnout k novému experimentování. Zvědavost a touha poznat neznámé jsou samy o sobě povzbuzující pocity a když k tomu přidáte např. hru na různé role, celá scéna se změní.