Partner je stále mamánek

magazinzeny.cz

Každá žena chce partnera, o kterého se bude moci opřít, který je samostatný a umí se postarat o sebe a o svou rodinu. Nenechá si od nikoho do ničeho mluvit a tím pádem je to takový chlap, jaký má být. Respektuje svou rodinu a manželku, má dobrý vztah s matkou. Ovšem na vztah s matkou pozor, ty bývají obvykle velmi ožehavé a tím pádem taky mnohdy bývají kamenem úrazu. Pokud má váš partner dobrý vztah ke své matce je to samozřejmě dobré a vy tak víte, jak se může chovat k ženám. Pozor, ale vztahy bývají velmi ošemetné.

Matky obvykle mají tu tendenci, že dětem mluví do jejich života. Záleží jen na dětech, jak moc si do života nechávají mluvit. Ženy obvykle moc svou matku do života nepouštějí, umějí si říct svůj názor, protože celý život okolo nich matky neskákaly, naopak musely doma pomáhat, tudíž nemusejí být rodičům tolik vděční, že se o ně starají celý život. Mnohé matky o své syny pečují, jako o květinku. I když jim je dvacet let a mnoho by si dokázali udělat sami, maminky jim to rády udělají. Vyzvednou jim poštu, vezmou jim věci z čistírny. Perou jim, žehlí jim, umývají po nich nádobí, nakupují, servírují jim jídlo přímo pod nos a podobně. Není pak divu, že taková matka pak nabyde dojmu, že synovi řídí život.

Partner, který neustále poslouchá svou matku, není moc vhodná partie. Nejlepší je, aby se partner matčina vlivu vzdal. To mnohdy nebývá jednoduché a mnohdy to ani nejde. Zkrátka není přetržena pupeční šňůra a oni dva jsou spojeni. Někdy je to k smíchu a situace jsou vtipné, někdy, když to zasahuje i vás, jsou tyto situace k nevydržení. Pokud se to partnerovi líbí, ať se nechává matkou obskakovat, ale ať jeho matka nediriguje vás, to opravdu nesnese žádná žena.

Tohle nemůžeš dělat takhle, musíš to maso nakrájet na kousky, pereš v tom prášku, co jsem ti dala, Tomášek jiný nemůže, nedělá mu dobře, Tomášek potřebuje teplé jídlo dvakrát denně, musíš vařit i teplé večeře, chybí ti v tom jídle koření, Tomášek má rád koření, neotevírej okno, Tomášek může prochladnout. A podobně. Tohle nevydrží žádná žena, to je jasné. Pokud vás neustále tchýně takto sekýruje a manžel jí na to přikyvuje, je to těžké. V tuto chvíli totiž nezbývá nic jiného, než tchýni a manželovi narovinu říct, že tohle teda ne, že nejste loutka, které bude někdo říkat co má a co nemá dělat a pokud to nedokážou respektovat, tak zkrátka tchýně není vítaná. A manžel si to snad uvědomí.