Partner se zahnutým penisem – výhra či prohra?

magazinzeny.cz

Dělala jsem průzkum mezi svými kamarádkami a ptala jsem se jich, co si myslí o zahnutém penisu. Některé reakce byly nadšené a pozitivní, převládalo ovšem ohrnutí nosu. Co ohnutí mužské chlouby způsobuje? A jaký má skutečný dopad na sexuální život? Aneb vše, co vás zajímalo, ale bály jste se zeptat!!!

Zakřivení penisu může být mnoho různých druhů – doleva i doprava. Říká se, že se ohnutí odvíjí od toho, jakou rukou muž masturbuje. Jedná se ale o hojně rozšířený mýtus. Odborníci potvrdili, že se za ohnutím skrývá způsob nošení spodního prádla v dětství. Těsné sliby či nohavice, které mohou i škrtit, zamezí rovnoměrný přísun živin do všech částí penisu. A výsledkem je v pozdějším věku ohnutí. Jedná se ovšem o estetický detail, na funkčnosti mužské krásy to nemá vliv.

Na průběh sexuálního prožitku ovšem mít vliv může. Vagína je orgán velice flexibilní, měkký, který se snadno přizpůsobí. Nicméně je pravda, že zvláštní zakřivení penisu může začít dráždit boční partie pochvy, které mohou být citlivější. Jak to která z nás vnímá, je individuální a proto i prožitky se mohou lišit. Některá neucítí významnější rozdíl, jiné to může být zpočátku nepříjemné, ale i jak jsem dělala svůj vlastní průzkum, převažuje spokojenost!

Potvrdit to mohou slova mojí kamarádky Anny: „Když se můj partner prvně svlékl, byla jsem opravdu překvapená.. Nebo lépe řečeno zaskočená. Nikdy jsem předtím neměla nic s mužem, jehož chlouba by byla zahnutá a nijak mě to ani nelákalo. Postupně jsem ovšem s přítelem zjistila, že moje obavy byly zbytečné. Naopak! Díky partnerovi jsem poznala mnohonásobný orgasmus. Jeho penis mě dráždí v zákoutích, o kterých jsem dříve ani netušila, že existují a byla by rozhodně škoda je opomíjet!“

Zahnutého penisu se tedy není třeba obávat. Naopak, může být pro vás příslibem zajímavých zážitků. Jako ale vždy v sexu platí, že záleží především na schopnostech partnera.