Pět tipů na zajímavá místa pro milování

magazinzeny.cz

Milování je krásná věc. Je to spojení dvou lidí a už jen pomyšlení, že jste spolu, že jste spojeni je velmi krásné, oční kontakt k tomu a přijde vám, že vám nic nechybí, navíc když si s partnerem navzájem vyznáte lásku. Důležité pro milování je také místo, kde se odehrává.

Nejčastěji je tomu v posteli, což rozhodně skýtá mnoho pohodlí, jistotu. Ovšem co když chcete vyzkoušet něco nového a jiného? Máme pro vás pět tipů, na zajímavá místa pro vaše milování, která vaše milování mohou zpestřit a oživit.

Ve výtahu

Z filmů a seriálů obecně vidíme, že milování ve výtahu je sexy. Může to být jak rychlovka, tak milování se vším všudy, když se vám výtah na dlouhou dobu zasekne. Zastavte si v mezipatře a dopřejte si pár minut pro sebe, nebo si vyberte noční chvíli, kdy nejezdí výtahem moc lidí. Milování ve výtahu má své kouzlo i v tom, že vás může někdo přistihnout či vás uslyší v mezipatře. Někdo zkrátka miluje kouzlo přistihnutí.

Střecha

Milování na střeše má své kouzlo. Opět nám to filmy ukazují. Je krásná noc, vidíte hvězdy, město je zahaleno ve tmě, vidíte jen světla. Což o to, milování na střeše může být velmi romantické, ovšem musíte dbát na nějaká ta pravidla. Hlavně zkontrolujte z jakého materiálu je střecha vyrobena. Romantika by se jistě jako mávnutím kouzelného proutku vytratila, kdyby se vám v létě záda škvařila na rozpáleném plechu, nebo vám střecha poškrábala záda.

Na pláži

Západ slunce, lehký vítr, šumějící moře, krásná scenérie, partner, kterého milujete. No není tohle romantika? Milování na pláži může být velmi krásné a romantické, ovšem musí probíhat na lehátku. Pokud si lehnete přímo do písku, budete jej mít úplně všude, což nepůsobí vůbec příjemně a romantiku to spolehlivě zničí.

Bazén

Pokud máte bazén doma, je to nejlepší varianta. V létě, v noci si jděte zaplavat. Nikde nikdo, ticho a jen vy a váš partner. Ideální chvíle a ideální doba. Navíc, nad hlavou vám svítí hvězdy a měsíc. Ve veřejných bazénech je to maličko problém, zde budete pohoršovat ostatní plavce.

Zkušební kabinka

Zkušební kabinka rozhodně není na nějaké dlouhé milování s předehrou a krásnou dohrou. Je spíše pro rychlovku. Sháníte krásné prádlo? Řekněte partnerovi, aby vám jej pomohl vyzkoušet. Navíc ten, kdo rád adrenalin rozhodně neprohloupí, okolo je spousta dalších kabinek a v nich si zákazníci věci zkoušejí.