Poradíme vám, kam za výhodnými nákupy do zahraničí

magazinzeny.cz

Fakt, že se vyplatí cestovat za nákupy do zahraničí, je mezi Čechy a především Češkami, znám již několik let. Mezi nejoblíbenější města, kam za nákupy můžeme vyrážet, patří New York, Londýn a mnoho dalších. V případě, že nemáte v těchto městech známé, výlet se vám do těchto měst za módou nevyplatí kvůli ceně letenek a ubytování.

Oblíbené destinace, kde můžete vyrazit na výhodné nákupy, jsou naše sousední země. Do Polska se vyplatí jezdit ženám, které chtějí nakoupit především levné oblečení, bez ohledu na značku. Další variantou jsou Rakousko a Německo.

Za nákupy do Německa

Především v Německu nakoupíte kvalitní a levné oblečení všech známých značek. Velmi oblíbeným městem, kam lze dojet autem, autobusem i vlakem, jsou Drážďany. Vydat se můžete také do města Řezno, kde nakoupíte také výhodně.

Financovat své nákupy můžete nejen ze svých rezerv, poslouží vám také kreditní karta nebo půjčka bez registru, která vám poskytuje přístup k financování, i když jste pozdě s platbou, například, za telefonní účet.

Do Řezna dojedete autem zhruba za dvě hodiny, je to velmi příjemné město. Pokud chcete nakupovat o víkendech, pak nezapomeňte, že Rakousko i Německo striktně dodržují svátky, zavírají brzy dopoledne v sobotu a v neděli mají zpravidla zavřeno úplně.

Pravidla nakupování v zahraničí

Důležité je si promyslet, co vše chcete nakoupit. Sestavte si seznam těch nejdůležitějších věcí, podobně jako si doma prohlížíte Takko leták, zkuste se podívat i na online letáky německých obchodů.

Nakupovat v zahraničí módu se stále vyplatí, zejména na jaře a na podzim, zde seženete výhodné kousky. Oblečení je zde bohužel stále hezčí a kvalitnější, než v Čechách, proto je dobré se alespoň jednou za čas na nákupy do zahraničí vypravit.

Reklamní článek