Představujeme skandinávský styl

magazinzeny.cz

Skandinávský styl se vyznačuje propojením romantického venkova s moderním životním stylem. Výrobky se vyznačují praktičností a současně elegancí. Vzory inspirované přírodou jsou ve velice příjemných barvách jako růžová, modrá, mint…, ale najdete zde i jiné krásné barvy. Nejlepší na nich je, že se mezi sebou dají skvěle kombinovat.

Výrobky ve skandinávském stylu můžete vybavit celou svou domácnost od kuchyně přes obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj po koupelnu nebo předsíň. Okouzlující budou také na Vaší zahradě či terase. Hodí se jak do bytu či domu, tak na chalupu.

Na skandinávské bytové doplňky se specializuje náš internetový obchod Bella Rose, kde najdete dřevěné dekorace, nábytek, svícny, nádobí, bytový textil a mnoho dalšího. Bela Rose je oficiálním dovozcem předních desgnových skandinávských značek. Mezi naše nejoblíbenější patří zejména GREEN GATE jako výrobce, který se nebojí kombinovat barvy a vzory, IB LAURSEN jako klasika něžného nadčasového stylu v jednoduchých barvách a PIP STUDIO, které představuje okouzlující bytový textil, povlečení a porcelán jako z pohádky.

Výrobky dánské značky Green Gate jsou zdobené hravými motivy v krásných veselých barvách a vzorech. Mezi výrobky najdete např. barevné povlaky na polštáře, překrásné přehozy, džbány, hrnečky, mísy na polévku. Dánská značka Ib Laursen nabízí širokou škálu výrobků z keramiky, ze dřeva, smaltu, v nabídce najdete nádobí, nábytek, lucerny, bytový textil i drobné dekorace.

Skandinávský vintage styl dodá každému interiéru alespoň mírný nádech domova, do kterého se budete rádi vracet. Načerpejte inspiraci a navštivte stránky Bella Rose a její blog, kde najdete řadu krásných fotografií.

Placený reklamní článek