Představujeme svatební trendy pro rok 2015

magazinzeny.cz

Tak jako každý rok, i v roce 2015 se objevují nové svatební trendy, které se týkají nejenom nevěst, ale i ženichů. V našem článku se dozvíte, jak by se měli nevěsta a ženich obléknout, aby nebyli úplně out.

Jaké svatební šaty pro nevěsty letos frčí?

Jednoznačným hitem roku 2015 jsou extravagantní svatební šaty, které svatebčany šokují. Toho můžete dosáhnout 2 hlavními způsoby – buď zvolíte šaty v minimalistickém stylu, které mají málo krajek a výzdoby, nebo naopak vkusně vyšívané svatební šaty nitěmi v kovových odstínech.
Již zmíněné nitě napovídají, že hlavní prim v barvách budou hrát kovové odstíny, což ovšem neznamená, že nemůžete zvolit bílé svatební šaty, které jsou nadčasové a vždy splní i ty nejvyšší požadavky.

Jestliže vás výše zmíněný styl neoslovil, nemusíte zoufat, protože i letos se částečně prosazují svatební šaty v romantickém duchu, což byl hit roku 2014. Vzhledem k tomu, že princeznou si přeje stát alespoň na 1 den každá žena, romantické šaty bude mít i letos mnoho nevěst. V takovém případě mají svatební šaty tradiční bílou barvu, hodně krajek, volánků a samozřejmě krásný svatební závoj pro nevěstu.

Ať se již rozhodnete pro extravaganci nebo romantiku, tak v každém případě byste měli zvážit výraznější výstřih v dekoltu a zejména na zádech, neboť právě modely s výstřihy se často objevují na molech současných módních přehlídek.

A co ženich?

U oblečení pro ženicha panuje ustálená představa, že „černá je dobrá“. Naštěstí poslední módní trendy ukazují, že ženich nemusí mít černý oblek, ale může si dovolit i jiné odstíny. Mezi nejvíce oblíbené patří tmavě modrá, případně světle modrý odstín a čím dál častěji se prosazují i bílé obleky. V případě svatební košile se barva nemění, nejvhodnější je stále bílý odstín s případnými jemnými vzory.

Při výběru obleku pro ženicha by se mělo dbát i na to, aby ladil s nevěstou. V tomto směru je nejvhodnější se zaměřit na doplňky, jako jsou kravata, motýlek nebo kapesníček. Zcela klíčové je ovšem sladění nikoliv v barvách, ale ve stylu.

Svatební trendy 2015 shrnutí

Jak vidíte, každý rok přináší v oblasti svatební módy něco nového, což je jedině dobře. Navzdory tomu je nejdůležitější, abyste se v šatech nebo obleku cítili dobře a celkový styl zohlednil vaši postavu, tedy výšku, váhu a proporce. A pokud se na svatbu právě chystáte, přejeme vám šťastnou ruku při výběru!