Proč byste si neměly odpírat milostný život

magazinzeny.cz

Milování je příjemné, i když některé ženy tento názor nesdílí. Možná vás přesvědčí náš článek, ve kterém se dozvíte, proč jsou milostné aktivity nejenom příjemné, ale i přínosné!

Hubnutí a posilování

Kvalitní a vášnivé milování patří mezi nejlepší spalovače tuků. Čím častěji si vášeň s partnerem užijete, tím máte větší šanci zhubnout. Navíc milostné pohyby nabízejí i zpevnění svalů – a je to zadarmo, žádné placení fitka!

Lepší imunita

Výzkumy ukázaly, že pokud se milujete alespoň 2x týdně, tak podporujete uvolňování imunoglobulinu A, který podporuje imunitní systém a zvyšuje jeho funkci. Inu, s chřipkami, nachlazením a virózami milování prostě zatočí!

Proti stresu

Také v tomto případě výzkumy dokázaly, že časté milování je skvělou prevencí proti stresu. Samozřejmě, že stres po milostném aktu nezmizí mávnutím kouzelného proutku, ale pokud máte pravidelné milostní aktivity, měly byste dokázat stresu lépe odolávat.

Navíc platí, že milování je dobrým lékem i prevencí proti pesimistickému pohledu na svět a blbé náladě. Proto pokud se chcete vést na pozitivní vlně plné úsměvu a spokojenosti, milujte se co nejčastěji. Samozřejmě, že nejlepší a nejúčinnější je milování s partnerem, kterého milujete. Ale pokud není po ruce, můžete si vystačit i s někým, kdo vás přitahuje.