Proč jde hubnutí nejlépe za pomoci výživového poradce?

magazinzeny.cz

S blížícím se novým rokem jsou před námi zase nová předsevzetí. Mezi ty nejčastější patří přání zhubnout. Jenže odhodlání obvykle velmi brzy vyprchá. Přímo úměrně tomu, jak se nám hubnutí daří nebo ne. Bohužel se ukazuje, že většina zájemců o snížení váhy postupuje chybně a v důsledku toho buď nezhubnou nebo je nemine jo-jo efekt.

Proto je dobré, pokud to myslíte vážně, využít výživové poradenství. Vyhnete se tím nejenom velkému množství chyb a omylů, ale ušetříte i peníze. Propracovaný systém hubnutí s ohledem na individualitu každého jedince zajistí, že nebudete vyhazovat peníze za nesmyslné koktejly a doplňky výživy.

Sestavení hubnoucího plánu je komplexní a má svůj řád. Úvodem absolvujete vstupní vyšetření, které vyhodnotí objem tuků a svalů v těle, váš metabolický věk a další důležité informace. Díky tomu se dozvíte, co je potřeba ve vašem těle změnit a kolik kilogramů byste měli, pro optimální zdraví a kondici, shodit. Následuje analýza vašeho jídelníčku jak do struktury, tak objemu a frekvence konzumace potravin a nápojů. Na základě všech těchto informací vám výživový poradce sestaví vzorový jídelní plán, který umožní pravidelné a hlavně přirozené spalování tuků a zvýšení vaší kondice. Navíc bez hladovění!

To vše nabízí například výživový poradce Praha. Ale ani obyvatelé dalších měst nejsou ochuzeni o možnost přirozeného hubnutí. Výživoví poradci působí i v dalších městech. A to je samozřejmě velmi důležité, protože vstupním vyšetřením, analýzou a jídelníčkem péče nekončí. Můžete chodit na pravidelné kontroly, kde získáte zpětnou vazbu a další doporučení. Nezanedbatelná je i psychologická podpora ze strany poradců. Vedle chyb v jídelníčku je totiž další překážkou hubnutí nedostatek vůle a motivace. I v tomto ohledu získáte ze strany poradce pomocnou ruku!

Vedle již zmíněné Prahy své služby nabízí i výživový poradce Brno, Ostrava, Hodonín, České Budějovice, Mariánské lázně a mnoho dalších míst. Rozhodnutí, jakým způsobem chcete zhubnout, je na vás. Ovšem zkušenosti ukazují, že odborná pomoc má mnohem větší efekt, než si myslíte.

Placený reklamní článek