Proč muži milují potvory 1/2

magazinzeny.cz

Mají rádi přímé jednání

Pokud jde o muže, tak mají rádi, když se s nimi jedná narovinu a přímo. Tedy kdy se nechodí kolem horké kaše a každá věc se jim řekne jasně a stručně. To je ten pravý důvod, proč muži milují potvory. Právě ty totiž nerady ztrácí čas a ve všech ohledech jednají přímo a také narovinu. To prospívá i mužům, jelikož nemusí nic řešit složitě a zdlouhavě.

Proč muži milují potvory? Mají rádi hry

Muži asi rádi hrají a hledají něco nového. A to jim potvory dokážou dát. Pokud jde o hru jako takovou, potvory jim mohou nabídnout různé chování. Jinak se chovají venku, jinak doma, jinak s partou přátel, nebo když jsou sami. To se může mnoho mužům líbit a to je také jedním těch důvodů, proč muži milují potvory a aktivně je hledají.

Prostor a volnost

Pokud jsou potvory něčím výjimečné, tak často tím, že mají velké množství aktivit. Často chodí za svými kamarádkami, stejně jako budují také kariéru. A to může dokonale vyhovovat také mužům. Je to dáno tím, že když je potvora časově vytížená a není doma, mohou toho muži využít k tomu, že jednoduše mají čas na své věci. Třeba:
·         Sportovní aktivity
·         Koníčky
·         Posezení s kamarády