Rady mužům – jak ženám vybírat přívěsky a náušnice

magazinzeny.cz

Přívěsky a náušnice ženy od mužů samozřejmě rády dostávají. Nejen jako dárky k narozeninám, k vánocům, či k výročí svatby, ale také jako dárky jen tak. Ty mají ženy nejraději. Pokud jste tedy muž a chtěl byste své ženě, nebo přítelkyni nějaké ty přívěsky a náušnice vybrat, mějte na paměti několik důležitých zásad.

Uvidíte, že své partnerce uděláte ohromnou radost a bude se Vás ptát, jak víte, že má přesně tyto přívěsky a náušnice nejraději a že jste se dokonale trefil do jejího vkusu.

Jak ženám vybírat přívěsky a náušnice – rada 1

Podle šperků, které nosí. To je samozřejmě to první, podle čeho se řiďte. Přívěsky a náušnice, které na ní vidíte nejčastěji, jsou pro Vás jasným ukazatelem jejího vkusu. Tvary a barvy spíše volte co nejblíže tomu, co najdete v její šperkovnici. Ale pozor, nesmí to být zase příliš podobné.

Jak ženám vybírat přívěsky a náušnice – rada 2

Podívejte se dobře, co Vaše partnerka ráda nosí za oblečení. Jestli decentní, tmavších barev a elegantní, pak přívěsky a náušnice vybírejte v jednoduchých tvarech, spíše menší velikosti. Jediný kamínek menší velikosti je lepší. Pokud ale Vaše partnerka má ráda více barevné oblečení, květinové vzory a její šatník překypuje různými druhy oděvů a to i těch odvážnějších, můžete si dovolit vybrat rovněž něco více kreativního.

Jak ženám vybírat přívěsky a náušnice – rada 3

Přívěsky a náušnice ženy rovněž vybírají, podle toho, k jaké příležitosti jsou určeny. Jestli na běžné denní nošení, nebo ke slavnostním příležitostem. V tom je velký rozdíl a je v tomto případě spíše lepší, abyste se řídili citem. Dobře ale pomůžou fotografie z takových akcí, nebo rada prodavačky, či nejbližší kamarádky Vaší přítelkyně, či manželky.

Co takhle zkusit krásné náhrdelníky?