Rady od PayPalu – kam vyrazit na dovolenou a ještě ušetřit

magazinzeny.cz

Letní dovolená se blíží a je proto nejvyšší čas se poohlédnout po lokalitě, kterou byste chtěli navštívit. Proto si pro vás PayPal připravil návod, jak neplatit za letenky víc, než je nutné a také několik tipů na zajímavé turistické destinace.

Ačkoliv většina turistů zamíří do evropských destinací, jako jsou Itálie, Španělsko nebo Francie, tak v nabídce jsou i mnohem zajímavější místa.

Je libo Afriku, Asii nebo Maledivy?

V Africe můžete navštívit Kamerun, který ještě není tak objeven jako Keňa nebo JAR. S pomocí PayPal můžete během dvou kliknutí zakoupit letenku z Prahy do Doualy s osvědčeným německým dopravcem, společností Lufthansa.

V nabídce je také tropická Asie. Zde si nenechte ujít návštěvu Malajsie, která nabízí překrásné pláže, treky džunglí nebo dostihy v Tuaranu. Zajímavá je i prohlídka hlavního města Kuala Lumpur. Do Malajsie vás dopraví aerolinie Turkish Airlines, znovu z Prahy.

Volání exotiky můžete vyslyšet návštěvou ostrova Sv.Lucie v Karibiku na palubě British Airways. Další alternativou jsou Maledivy. Tato země tisíce ostrovů s nádhernými lagunami a bílým pískem rozhodně stojí za návštěvu. Cestu vám usnadní komfortní letadla společnosti Emirates.

Jak sehnat levné letenky online?

1. Výhodnější ceny jsou v nabídce začátkem podzimu. A to hlavně během prvních dvou týdnů. Aby vám nic neuniklo, nastavte si na webech jako www.bravofly.com či www.edreams.es zasílání upozornění na nejlepší ceny.

2. Analýzy ukazují, že nejlevnějším dnem pro létání je středa. Současně je k dispozici nejvíce volných míst. Následuje úterý a pak sobota. Časově nejlépe vychází první ranní let. Naopak nejdražší letenky jsou v pátek a neděli.

3. Hledejte a rezervujte po jednom sedadle! Pokud zadáte více letenek najednou, tak vám rezervační systém sice místa najde, ale nasadí nejdražší cenu u všech letenek, přestože kdybyste hledali po jednom, tak by tři stály 190USD a čtvrté 250USD. Pokud zadáte všechny najednou, systém vám nabídne cenu 250USD u všech čtyřech!

4. Vyhněte se letům během různých svátků. Právě v tyto dny je nejvíc cestujících a letecké společnosti zvýší ceny. Cesta o jeden nebo dva dny dříve, případně později, vám ušetří další peníze.

Placený reklamní článek