Recept na věčné mládí existuje

magazinzeny.cz

Mládí se nepojí pouze s fyzickou kondicí, je to především stav mysli. Abyste se cítila mladší a čilejší, dělejte věci, které jste v mládí dělala ráda a nyní, v dospělém věku, si na ně nedokážete udělat čas. Na chvíli se zastavte a popřemýšlejte nad tím, co vám dělá dobře.

Ráda se zabalíte do deky a s čajem vychutnáváte dobrou knížku nebo vyrazíte s kamarádkou na lekce jógy? Relaxujete u pečení voňavých podzimních koláčů nebo se procházíte se psem v napadaném listí? Kvalitním odpočinkem dáte svému tělu šanci, aby se dalo do kupy ze stresu, který máte v práci, ze zlobivých dětí nebo z neshod s manželem. Otevřete mysl, jednejte v klidu, nedělejte unáhlená rozhodnutí. Psychická pohoda se projeví i na vaší tělesné schránce.

Oblast, na které se projeví nevyřešené problémy nejvýrazněji, je obličej. Každá vráska je opředena nějakou starostí, unavené oči prozradí nedostatek spánku. V dnešní době už můžete působení vnější impulzů na pokožku zmírnit či dokonce jim předejít, a to výběrem správného kosmetického produktu.

Každodenní a hlavně správná péče dokáže vliv věku na pokožku potlačit. Nejsou v tom žádné zázraky, ani záhadná tajemství. Jedná se o regeneraci kůže a hloubkovou obměnu buněk. Ale jak v takovém množství produktů na trhu vybrat ten správný?

Udělali jsme průzkum kosmetických značek a nejlépe nám vyšly krémy, gely a oleje od Alqvimia a hned vám řekneme proč. Alqvimia vyrábí čistou přírodní kosmetiku podle tradičních postupů a vychází z poznatků vědeckých disciplín jako je alchymie, botanika, farmacie, ale i aromaterapie. Navíc si zakládá na humánní ekonomice a férovém přístupu k lidem a můžete si být jisti, že produkty Alqvimia nebyly v žádném případě testovány na zvířatech.

Mezi produkty jsme narazili na řadu Eternal Youth, která se zabývá omlazením v širokém pojetí. Naleznete zde obličejový krém s liftingovým účinkem, sérum pro obnovení pevnosti pokožky, krém pro unavené okolí očí, vyživující olej na celé tělo i tělové mléko, díky kterému se budete cítit mladší a vitálnější.

Za vyzkoušení rozhodně stojí celá řada, ale hledáte-li něco účinného s okamžitým výsledkem pro svou namáhanou pleť, Maximum Recovery Face Cream pomůže zredukovat vrásky, zabránit vzniku nových a zároveň pokožku krásně prozáří.

Placený reklamní článek