Rodinný vánoční dárek

magazinzeny.cz

Dnešní uspěchaná doba moc nepřeje dlouhým rodinným dovoleným. Od Každé ženy této doby se očekává, že bude dobrou matkou, pracovnicí, kuchařkou a milenkou. Doma se mnoho z Vás potkává s členy rodiny pouze při víkendových obědech a vzhledem k nabitému programu jste určitě vděčná za čas, kdy si jednou za měsíc vyrazíte jako rodina do kina.

Jestli Vás časové vytížení trápí, a chtěla byste se odreagovat s manželem a dětmi, mám pro Vás tipy na vánoční dárky, kterými jistě potěšíte celou svou rodinu, odpadnou Vám starosti se samotným nakupováním, jelikož dárek můžete objednat pomocí internetu a nechat si balíček doručit například do práce. Nadělte pod stromeček rodině zážitkový certifikát, třeba právě na víkendový pobyt.

VÝHODA CERTIFIKÁTU
Věnování zážitkového certifikátu je naprosto ideálním dárkem, jelikož samotný zážitek můžete čerpat například až za měsíc. Prostě a jen záleží na Vás. Pak jen stačí, dohodnou s rodinou, kdy Vám termín nejvíce vyhovuje, a můžete vyrazit na víkend plný pohody.

ČERVENÁ KRABIČKA PLNÁ RADOSTI
Samozřejmostí zážitkové agentury ESENNCE.CZ, která zážitkové certifikáty prodává, je i originální balení certifikátu v červené krabičce. Do poslední chvilky můžete držet všechny v napětí, co je v červeném balíčku asi ukryto. Určitě všem uděláte velkou radost, když po rozbalení dárku objeví poukazy například na zážitek Luxusní wellness víkend v Krkonoších, víkend v Jeseníkách nebo oblíbený zážitek Víkend v Jizerkách. Později si můžete užívat tolik vážených chvil rodinné pohody v rekreačním zařízení. Jestli máte děti odrostlejší, můžete je poslat do bazénu, nebo do lesa abyste měli s manželem také čas sami na sebe.

ESENNCE.CZ MYSLÍ I NA RODINY S MALÝMI DĚTMI
Máte malé děti, které milují vodu, vodní atrakce a ještě nebyly v pražské ZOO? V tom případě neváhejte, a nadělte jim pod stromeček, Rodinný víkend v aquaparku, na který dlouho nezapomenou. Součástí balíčku je i návštěva pražské zoologické zahrady. Věřte, že na takový zážitek budete dlouho vzpomínat. V aquaparku panuje přátelská rodinná atmosféra a celý areál je naprosto moderní. Vaše děti si mohou hrát v nízkých bazénech a Vy se nemusíte obávat jejich utonutí, zatímco s manželem můžete relaxovat v několika vířivkách. Pro pořádný adrenalin doporučuji vyzkoušet aspoň jeden z tobogánů. Víkendový pobyt pak můžete završit návštěvou ZOO, ve které můžete děti nechat svézt lanovkou, nebo zajít na oběd do tamější restaurace, pojmenované po známém tuleni.

Při rodinném zážitku si můžete vynahradit tolik postrádané společné chvíle!

Placený reklamní článek