Šála je skvělým módním doplňkem – jakou si vybrat

magazinzeny.cz

Šála s perleťovým leskem

Šála s perleťovým leskem vypadá neodolatelně při mnohých slavnostních příležitostech. Jedná se o šálu, která se nosí přes ramena na večerní nebo společenské šaty. Šála je příjemná na kůži. Nařasený materiál vytvoří elegantní módní doplněk a šála bude pěkně splývat s šaty. Lesk dodává šále vetkané vlákno.

Bavlněná šála s lurexem

Bavlněná šála s lurexem vypadá famózně jako doplněk vašeho oblečení. Jednobarevná šála z bavlny je k dipozici v krásných barvách – například v korálově růžové, rumělkově červené, světlé tyrkysové atd. Dokonalý lesk dodávají šále lurexové nitě, které ji zdobí na okrajích a po celé délce.

Dvojitá šála s potiskem

Šály se dnes nenosí jen v době, kdy je vám zima na krk. Šály jsou vyhledávaným módním doplňkem, což splní i dvojitá šála s potiskem zhotovená ze stoprocentního polyesteru. Jedná se o elegantně vypadající šálu se střapcovitým zakončením. Lehká průsvitnost a nápaditý potisk například růží nebo jiných květin vypadá neodolatelně.

Hedvábná šála

Materiál je velice příjemný na dotek, navíc hedvábí vypadá už od pohledu velmi luxusně. Stoprocentní syntetické hedvábí je velmi lehký materiál. Větší rozměry šál se dají využívat jako pareo přes plavky. Skvěle doplní letní šaty nebo sukně s tričkem. K dispozici jsou rozličné pestré motivy – potisky motýlů, květin, zvířat, ornamentů aj.