Samsonite pro ty nejmenší

magazinzeny.cz

Máte malé dítě? Hledáte batůžek či malý cestovní kufřík pro nejmenšího člena Vaší rodiny? Takový, který bude kvalitní, bezpečný a zároveň cenově přijatelný? Pak vyzkoušejte produkty Sammies od firmy Samsonite.

Dětské batohy a zavazadla z kolekce Sammies jsou tím pravým pro Vaše ratolesti. Jsou vyvedené v podobě zvířátek, jako jsou například medvídci, sloni či včelky. Dokážou spolehlivě pojmout věci, které chce mít Vaše dítě u sebe, a zároveň svým chytrým uspořádáním pomohou i těm nejmenším umístit věci tam, kam patří.

Stejně jako cestovní tašky pro dospělé, i ty pro nejmenší mohou obsahovat kolečka, díky kterým může Vaše ratolest jednoduše vést svou tašku za sebou. Tašky přes rameno také nejsou k zahození, díky svým bezpečným popruhům a kvalitnímu provedení jsou dobrou alternativou do méně přístupných terénů. Nečekáme, že se svým dítětem slezete Mount Everest, ale při cestě k babičce na vesnici se takováto taška jistě může hodit – a to hlavně tehdy, kdy bydlí kilometr od nejbližší silnice.

Jakýkoliv z výrobků z kolekce Sammies jistě rozzáří oči každého dítěte. Pokud Váš miláček pojede na svůj první tábor, tak mu jistě pomůže překonat strach z neznámého. A to se cení!

Kromě této speciální kolekce pro nejmenší vyrábí firma Samsonite také kvalitní produkty pro starší děti. Brašny na notebook 15,6″ jistě ocení děti těch z Vás, kteří již mají vlastní notebook. Tyto bezpečné brašny dokážou utlumit i zdánlivě zničující pád. Což je zrovna v jejich případě celkem užitečné, vzhledem k tomu, jak rychle občas utíkají ze školy…

Ať už si tedy chcete vybrat něco z kolekce pro nejmenší nebo třeba pro Vás, pak navštivte Samsonite-Kufry.cz. Nebudete se stačit divit tomu, kolik barev, tvarů a variant batohů i tašek u nás naleznete. A ještě za tak fantasticky nízké ceny!