Šéf mě chce sbalit, co mám dělat

magazinzeny.cz

Práce je velmi časté místo, kde se do sebe lidi zamilovávají a kde také dochází často k nevěře. Není ani moc se čemu divit, s dotyčnými lidmi jste prakticky celý den, osm hodin denně pět dní v týdnu. To je opravdu hodně. A navíc v práci vznikají docela dobré vazby. Máte společnou práci, společně si například nadáváte na šéfa, postěžujete si na práci a podobně.

Máte k sobě blízko, pomáháte si a navzájem se podporujete. To docela hodně lidi sbližuje a tím pádem tak dává k dobru možnost nevěry. Pokud po vás však začne pokukovat šéf, je to vždycky na pováženou a vy? Raději se držte dál.

On vztah se šéfem není mnohdy nic dobrého. Samozřejmě, existují vyjímky, které se navzájem poznaly, zamilovali a jsou manželé a klape jim to dodnes. Ovšem těch opravdu moc není a spíše takový „vztah“ se šéfem nepřináší nic dobrého. Možná záměrně je vztah v uvozovkách, protože jsou také šéfové, kteří se snaží sbalit svou podřízenou jen kvůli sexu. Doma mají milující rodinu, báječné děti a ženu, která pro něho udělá všechno a stará se o něj téměř vzorně. Sex se šéfem vám možná může přinést pár výhod, ovšem poté, až vás pošle k šípku, bude to pro vás ještě horší, ne pro vašeho šéfa, pro vás. Ženy obvykle do vztahu dávají city a bude pěkně divné denně se potkávat se šéfem.

Rozhodně se vám nepodaří vztah utajit, určitě ne moc dlouho. Ze začátku budete moc zamilovaní (ženy obzvlášť) a bude problém to skrývat. Nenápadné dotyky, časté návštěvy šéfovy kanceláře, dlouhé porady jen vy a šéf a podobně. Tohle všechno začne být dříve či později problémem a lidem to začne být divné. Začnou si mezi sebou šuškat, začnou se mezi sebou bavit a podobně. A to vám rozhodně neprospěje. O šéfovi špatně mluvit obvykle nebudou, budete to vy, která si chce „prosexovat“ cestu k povýšení či k vyššímu platu a výhodám navíc.

Vztah se šéfem obvykle nebývá nic dobrého a nic pozitivního pro vás. Proto je dobré si jej dobře, moc dobře rozmyslet a obvykle je lepší se vztahu se šéfem vyhnout. Mnoho lidí vám bude vše zazlívat, budou si o vás povídat a podobně. Pokud je šéf ženatý, úplně to zavrhněte a nenechejte se do něčeho podobného namočit. Budete to vy, kdo šéfovi rozvrací rodinu, i když to tak třeba nebude. Vztah se šéfem se obvykle nedoporučuje, ale samozřejmě je to jen na vás, co si zvolíte. Vy volíte a vy také nesete možné následky.