Sexy v těhotenství – jak na to

magazinzeny.cz

Být sexy je pro každou ženu velmi důležité. Je to však možné ale i v případě těhotenství? Odpovídáme, že ano a důkazem je spousta těhotných žen, které si s tímto dokázaly hravě poradit. Být sexy je možné i v těhotenství, jen je třeba určité věci změnit a postavit se k tomu vlastní způsobem. Pojďme se podívat, jak být sexy i v těhotenství.

Móda pro těhotné
Pokud chcete vypadat v období těhotenství opravdu sexy, doporučujeme vám zavítat do některého obchodu s těhotenským oblečením. Tam si jistě vyberete. Nabízí oblečení pro ženy v různých fázích těhotenství, takže si jistě vyberete. Móda pro těhotné bývá svěží a výjimkou nejsou ani různé barevné kombinace oblečení. Tyto obchody jsou speciálně určené právě pro ženy, které chtějí vypadat k světu i v době těhotenství.

Udělejte z bříška přednost
Uvědomte si, že bříško může být vaší předností. Možná jej vy sama vnímáte jako něco zvláštního. Ano, je to zvláštní, že vám během krátké doby břicho porostlo, okolí to ale vždy vnímá pozitivně. Problém bývá spíš opačný – každý si na něj chce sahat jako na nějakou sošku pro štěstí. Proto se nebojte volit i takový typ oblečení, který vaše bříško zvýrazní a zaujme jej.

Hlavně pohodlí
Vypadat sexy je sice skvělé, důležitější je však, abyste se v oblečení cítila pohodlná. V období těhotenství je to obzvláště užitečné. Zapomeňte tak na upnuté oblečky, korzety. Těhotenské oblečení by mělo být volnější. Vždyť v dnešní době jsou volné kalhoty velice populární, tak proč by je nemohly nosit i těhotné ženy.

Účes a líčení
Pokud chcete zaujmout, nejlepší bude udělat si pěkný účes a pěkně se nalíčit. Doporučujeme volit svěží a světlejší barevné odstíny. Nebojte se změny, lidé v okolí to ocení. Nebojte se vlnek a očních stínů, které vaši tvář prosvětlí a udělá veselejší.

Těhotná žena může být sexy bez ohledu na věk. Ať jste již těhotná ve dvaceti nebo ve čtyřiceti, vypadat můžete vždy skvěle. Při dobré kombinaci líčení i oblečení zaujmete všechny kolem.