Skvělý a nezapomenutelný dětský tábor v roce 2013 s OS Naše Děti

magazinzeny.cz

Letní tábory u nás mají velkou tradici. Jenže není tábor, jako tábor. V dnešní době je velmi důležité si správně vybrat, kde vaše děti stráví prázdniny. Při výběru hraje roli mnoho faktorů. Tím nejdůležitějším ovšem je to, kdo a kde tábor pořádá. Nyní vám představíme letní tábory, které pořádá Občanské sdružení Naše Děti již od roku 1987!

Tábory jsou pořádány na Svitavsku, blízko historického města Polička. Zalesněné údolí s protékající romantickou říčkou Křetinkou chytne za srdce malé i velké. Celkovou atmosféru dokresluje nepříliš vzdálený gotický hrad Svojanov, po kterém nese tábor svůj název. Příroda je zde kouzelná a každému dítěti, které sedělo po celý školní rok v lavicích, pobyt na tomto zdravém místě prospěje.

OS Naše Děti je zárukou, že svoje děti nesvěříte do rukou nějakých podvodníků. OS Naše děti se na svých táborech zaměřuje na různé aktivity, ze kterých si vybere každé dítě a rodič. Základním kamenem je celotáborová hra, která účastníky provází po celou dobou jejich pobytu. Na táborech se také sportuje, cestuje a pořádají různé zábavy. Rodiče ani děti se nemusí obávat, že by celý průběh tábora byl pouze v přírodě, jakkoliv je okolí v místě tábora opravdu krásné. Součástí různých cest jsou i diskotéky nebo celodenní výlety do „civilizace“. V areálu je také bazén, fotbalové a volejbalové hřiště. Jak vidíte, skladba aktivit je opravdu pestrá a hlavním cílem je, aby se děti bavily.

Dětský tábor je chatkový, ovšem jeho součástí je i velká budova, ve které je dostatek prostoru pro hraní dětí v případě deště. V táboře je i kvalitní hygienické zázemí. Teplé sprchy a splachovací WC jsou samozřejmostí.
Rodiče ani děti se nemusejí bát ani o kvalitu stravování, která bývá častým problémem na některých jiných táborech. Kuchyně je prvotřídní a důsledně se v ní dodržují hygienické předpisy. Děti tak mají k dispozici plnohodnotnou a zdravou stravu v dostatečném množství.

Spojení dětí s rodiči zajišťuje služební telefon. Velkou výhodou je také pořádání víkendu rodičů s dětmi. Díky tomu si každý zájemce může předem vyzkoušet, v jakém prostředí se dětský tábor nachází a jak vlastně funguje. V letošním roce 2013 je víkend naplánován na konec května. Budete tak mít dostatek času se rozhodnout, zda je dětský tábor Svojanov, pořádaný OS Naše Děti, tím správným místem pro hezké prázdniny vašich dětí. My pevně věříme, že je!

Termíny dětského tábora pro rok 2013:
Svojanov I – od 29. června do 13. července 2013
První běh Svojanova pořádá naše občanské sdružení jako každoročně ve spolupráci se ZŠ Komenského Trutnov.
Svojanov II – od 13. července do 27. července 2013
Druhý běh navazuje na tradici Svojanova ve stejném termínu jako minulý rok.
Svojanov III – od 27. července do 10. srpna 2013
Třetí běh si již vybudoval svou vlastní tradici a vychovává svoje táborníky.

Placený reklamní článek.