Sňatkoví podvodníci stále žijí

magazinzeny.cz

Každá žena se rozzáří, když se o ní zajímá muž. A co navíc, když je takový muž velice příjemný a zkrátka ví, jak na to? V takovou chvíli se nám podlamují kolena a rozum jde stranou. Takové okouzlení je normální a právě toho využívají sňatkoví podvodníci.

Ano, i dnes existují. Muži, jejichž zájem o ženu je založený nikoliv na citech, ale na penězích. Udělají vše, aby vás svedli. Vždy vědí, co je správné říct, čím polichotit či jaké gesto se čeká. Můžete s nimi prožít vášnivý románek. Mohou to být jemní i muži, kteří vzbuzují lítost. A postupně začnete zjišťovat, že vás stále více vysávají. Je jen na vás, jak dlouho takové jednání budete trpět než řeknete jasné “dost”.

Sňatkoví podovodníci nevymřeli a stále chodí mezi námi. Proto by každá měla být při navázání nového vztahu velice opatrná. Existují signály, které by vás měly včas varovat. Zbystřit byste měli vždy, pokud váš protějšek lže. Sňatkoví podvodníci jsou výbornými lháři, a proto se špatně odhalují.

Na sňatkového podvodníka můžete narazit na internetu i v lázních. Obvykle to je příjemný a komunikativní muž, který ví, jak na ženu zapůsobit. Když udělá patřičný dojem a naváže vztah, často si řekne o půjčku. Sňatkoví podvodníci mají pod čepicí a tak první malou půjčku v pořádku vrátí. Získají tak důvěru ženy a otevřou si dveře k dalším půjčkám. Ty už ovšem budou větší a partner s penězmi dost pravděpodobně nadobro zmizí.