Španělsko na talíři v kurzech vaření

magazinzeny.cz

Ráda vaříte a přejete si poznat nový typ kuchyně, než poskytuje ta česká? Milujete lehké, zdravé a čerstvé pokrmy, které jsou základem středomořské kuchyně? Neváhejte a přihlaste se na kurzy vaření Brno. Pronikněte do skvělé španělské gastronomie a naučte se připravovat originální španělské pokrmy, které jsou jednoduché a skutečně lahodné.

Španělskou kuchyní vás provede zkušený šéfkuchař Robert Janíček, který sám sbíral své zkušenosti během cest po Španělsku. Navštívil všech 17 regionů a v každém se dozvěděl spoustu zajímavostí o typických španělských ingrediencích a pokrmech, které se naučil připravovat dle originálních receptur. Během kurzů vám předá velké množství poznatků a při vaření vás naučí využívat čerstvou zeleninu a upravovat ji na různé způsoby. Pod jeho vedením se také naučíte připravit výtečně španělské menu a přesvědčíte se, jak je španělská kuchyně rozmanitá a zdraví prospěšná.

Na kurzy se jednoduše přihlásíte přes internetové stránky http://www.spanelskakuchyne.cz/kurzy-vareni/. Podívejte se tedy na nabídku volných termínů a pokud jste odhodlaná na sobě po kuchařské stránce pracovat, termín si zarezervujte co nejdříve. Rozšíříte si své obzory na poli vaření a doma budete schopna vykouzlit nové „neokoukané“ pokrmy, které jistě zaujmou nejednoho strávníka.

Potom už zbývá jen navštívit webové stránky spanelskerecepty.cz a vybrat si recepty šité na míru vašim chutím. Ty uvaříte na základě čerstvě nabytých zkušeností z kurzů vaření skutečně rychle a skvěle si na nich pochutnáte. Nečekejte a vrhněte se za dobrodružstvím.

Placený reklamní článek