Sportovní golfový kočárek

magazinzeny.cz

Očekáváte příchod prvního potomka a začínáte se zajímat o vše, co pro něj budete potřebovat? S přípravami na příchod dítěte se vyplatí začít opravdu brzy. Musíte zařídit a nakoupit spoustu věcí.

Asi nejdůležitější je výběr toho správného kočárku. Kočárek budete potřebovat kdykoli se budete chtít vydat s dítětem na procházku nebo kamkoli ven. Mezi poměrně důležitá kritéria při výběru kočárku patří jeho bezpečnost, cena, hmotnost a typ. S kočárkem by se vám mělo dobře manipulovat. Pro aktivní rodiče se skvěle hodí sportovní kočárek, se kterým mohou bez obav vyrazit na delší procházky i do náročnějšího terénu. V začátcích rodiče většinou volí variantu hlubokého kočárku, který se hodí zejména pro děti do jednoho roku věku. Hluboký kočárek je klasikou a stálicí mezi kočárky.

Když dítě povyroste, většinou se rodiče rozhodují mezi klasickými sportovními kočárky a golfovými kočárky. Ve prospěch golfových kočárků mluví zejména jejich nízká hmotnost a skladnost. Takový kočárek nezabere příliš místa a můžete se s ním tak bez problémů vydat například na výlet nebo dovolenou. Golfové kočárky se vyplatí používat zejména v jarních a letních měsících. Golfky jsou stabilní a bezpečné (nechybí bezpečností pásy). Vybírat můžete z golfových kočárků mnoha značek, které jsou vyráběny v mnoha barevných provedeních. Záleží jen na vašem vkusu. Určitě si z nabídky vyberete ten pravý. Kvalitní golfové a sportovní kočárky si můžete prohlédnout na www.maxim-kocarky.cz.

Na všechny typy se vztahuje záruční doba 24 měsíců. Mile vás jistě také překvapí přijatelná cena. Nejprodávanějším modelem je dětský sportovní kočárek Quatro Monza 2013, který je lehký a odolný. Dítě v něm bude mít dostatek prostoru a látka, ze které je kočárek vyroben má certifikát bezpečnosti a hygieny. Součástí kočárku je také nákupní košík, který má nosnost až pět kilogramů, pláštěnka, 5-ti bodové bezpečnostní pásy, nastavitelné madlo, atd. Objednejte si tento skvělý kočárek ještě dnes!

Placený reklamní článek