Stylové čepice jedině s námi

magazinzeny.cz

Není čepice, jako čepice. Většina lidí si pod pojmem čepice představí něco, co nevypadá moc krásně, ale splňuje to užitečnou funkci ochrany hlavy před větrem a chladem. Naštěstí, jak si ukážeme v tomto článku, je situace zcela odlišná a čepice nabízejí bohatší možnosti.

Čepice jako módní doplněk

Čepice, které jsou praktické a krásné, můžou plnit hned několik funkcí. Jak již bylo řečeno, jedná se o předpokládanou ochranu hlavy před nepříznivým počasím. Dále, a často v první řadě, slouží čepice jako módní doplněk. To samozřejmě předpokládá, že si pořídíte dobrou značku, která nabízí nejenom kvalitní materiály, ale také módní design.

Čepice Kama – kvalita, která nezklame

Historie značky Kama začala v roce 1988, kdy vznikl první nápad na upletení čepice. Samotná firma byla založena v roce 1990. Od té doby se čepice Kama rozšířily do celého světa. O jejich kvalitě vypovídá skutečnost, že Kama je oficiálním dodavatelem kanadského týmu biatlonistů. Špičkové materiály, ze kterých jsou čepice vyráběny, zajišťují vysokou užitkovou hodnotu. Kama ovšem neusíná na vavřínech a každý rok vyrábí novou kolekci čepic, které reagují na nejnovější materiály a módní trendy.

Čepice pro každou příležitost

Čepice, jako pokrývka hlavy, poslouží při různých příležitostech. Můžete si vybrat běžecké nebo fleecové čepice. Kama nabízí čepice proti větru s označením Windstopper. Díky čepicím s označením Gore-tex se neztratíte ani v dešti nebo mokrém sněhu. Pro milovníky lyžování a snowboardingu jsou k dispozici čepice pod helmu. Nejenom pro běžné nošení jsou v nabídce pletené čepice, u kterých je možnost výběru z nejširší módní kolekce.

Jak vidíte, svět čepic je pestrý a vybrat si může opravdu každý. Před zakoupením čepice byste se měli rozhodovat jak podle designu, tak užitné hodnoty. Je totiž rozdíl, zda budete chodit v čepici po městě, v přírodě nebo se vydáte na hory a budete lyžovat.

Placený reklamní článek