Tajná zbraň: feromony!

magazinzeny.cz

Znáte to jistě také. V blízkosti někoho se od první chvíle cítíte nepříjemně, zatímco blízkost jiného ve vás od prvního okamžiku vzbuzuje vzrušení. Může za to chemie našich těl. V dnešní době lidé chemii důkladně ovládli a tak ji můžeme mít snadno na své straně!

Chemické látky, které určují, zda-li si dva lidé “voní” či nikoliv, se nazývají jako fermony. Na vědomé úrovni si fungování feromonů nemusíme být vědomi, fungují ovšem velice spolehlivě. Jako senzor lidských feromonů slouží pouze centimetr dlouhý vomeronasální orgán – umístěný v nosní jamce pod nosem, který je odpovědný za přenos feromonů do různých částí mozku.

Feromony jsou běžně známé i v živočišné říši, působí jako sexuální stimul na opačné pohlaví. Feromony nemají žádnou vůni, kterou bychom byli schopní svým nosem vnímat. V moderním světě je produkce feromonů lidmi potlačena, proto se vyrábí vysoce koncentrované feromony, které již tělo rozpozná. Tyto feromony můžete pořídit běžně na internetu.

Pokud se rozhodnete feromony používat, zvýšíte svoji atraktivitu. To bude mít nejen zásadní vliv na váš sexuální život, ali i v běžných oblastech – práce, studium, apod. Užívají se jako parfém – naneste nejlépe na krk.