Telestica – operátor, který vám pomůže ušetřit

magazinzeny.cz

Patříte mezi ty, kteří si při pohledu na měsíční vyúčtování za  mobilní telefon trhají vlasy? Nelíbí se vám, že v České republice je průměrná cena za minutu volání stále jednou z nejvyšších v Evropě? Pak je na čase změnit operátora. Díky uvolnění trhu se poslední dobou objevují noví mobilní operátoři, kteří mnohdy nabízejí výhodnější tarify, než „velká trojka“. Jedním z nich je Telestica. Rodinný operátor, který svou strategii staví na levném volání. Pro všechny.

Jednoduché počty

Podle aktuálních průzkumů mobilního trhu České republiky zaplatí průměrný uživatel za jednu minutu hovoru asi 2,18 korun. Tato je jednou z nejvyšších v celé Evropě. S Telesticou je volání levnější. V závislosti na zvoleném tarifu se průměrná cena minuty hovoru může dostat až na 1,20 Kč za minutu. Neznamená to však, že v takovém případě platíte vysoké měsíční paušály – nejdražší tarif vás vyjde na příjemných 300 Kč měsíčně.

A co potom?

Výše zmíněná vypočítaná cena se vztahuje k balíčkům volných minut, které k paušálním tarifům dostanete. Pokud tyto balíčky vyčerpáte, nadále voláte do všech sítí za 1,50 Kč za minutu. Do vlastní sítě Telestica pak dokonce za 0,50 Kč za minutu! Vzpomínáte si ještě, kolik stojí průměrná minuta hovoru v České republice?

Paušál nemusíte platit vůbec

Pokud k Telestice přivedete někoho ze své rodiny nebo okruhu známých, můžete cenu za minutu hovoru stlačit až na nulu. Ano, čtete dobře. Na nulu. Operátor totiž odmění všechny klienty, kteří přivedou nového zákazníka, paušálem na tři měsíce zdarma. Tento bonus se navíc sčítá, takže za dva přivedené známé neplatíte paušál půl roku a za čtyři známé dokonce celý rok. Nehledejte v tom žádný háček, jen byste ztráceli čas.

Operátor pro celou rodinu

Dovedete si představit, že k Telestice přejde celá vaše rodina? Díky doporučení dalších lidí byste neplatili paušál, po vypršení této akce navíc budete se svými dětmi a dalšími blízkými volat jen za 0,50 Kč za minutu. To je nabídka, která se neodmítá.

www.telestica.cz
telestica@telestica.cz
+420 730 731 732

Placený reklamní čánek