Tip na vánoce: nejlepší dárek je kniha

magazinzeny.cz

Pokud si lámete hlavu s tím, co hodnotného dát svým blízkým k vánocům, přinášíme vám dva tipy, jedná se o knížky, které navzdory moderní době plné internetu stále mají co říct.

První tip je na knihu Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého. Obdarovaný se naučí pracovat s kyvadlem a hlavně ho používat v prevenci a léčbě zdravotních i dalších problémů, které provázejí nejenom jeho, ale i blízké. Jedná se také o velmi vhodný dárek pro rodiče, protože právě u dětí je vývoj jejich organismu nejdůležitější a zmíněná knihy může pomoci! Nejedná se pouze o teoretický výklad, ale kniha klade důraz na praktické využití. Cena je 199Kč a vsadíme se s Vámi, že tento dárek potěší.

Druhým tipem je knížka Karmické souvislosti. Jedná se v podstatě o novinku na trhu, protože vyšla počátkem listopadu. Je tedy velká šance, že vaši blízcí jí ještě nebudou mít. Jejím tématem je vysvětlení toho, proč jžijeme, jaký je smysl a cíl našich životů. Důležitá je kniha i v tom, že nabízí vysvětlení různých problémů, které člověka během života potkávají a běžné vysvětlení je řadí do oblasti náhod. Ovšem kniha Karmické souvislosti je logicky vysvětluje s možností, jak se z nich poučit a pro příště se do nich již nedostat. Také zde je cena rozumná, bratru za 198Kč.

Knihy koupíte ve všech dobrých knihkupectvích nebo zde.