Tipy, kam vyrazit na nezapomenutelný víkendový pobyt

magazinzeny.cz

Toužíte se zbavit stereotypu, a tak plánujete zajímavý víkendový výlet? Pokud ano, přinášíme vám několik tipů, se kterými rozhodně chybu neuděláte. A jelikož je zimní období, nabízí se dvě možnosti – kombinace lyžování a večerního odpočinku na hotelu. Přímo k tomu svádí víkendové lázeňské pobyty, které jsou ideální možností jak pro páry, tak samozřejmě celé rodiny, které chtějí strávit příjemný víkend spolu. Pojďme se podívat na to, kam vyrazit.

Jeseníky rozhodně nezklamnou

Právě toto pohoří se může pyšnit nejenom množstvím lyžařských středisek, ale také ohromným množstvím sněhu, který bez problémů vydrží až do jara. Ideálním místem, které se stane vaším výchozím bodem, jsou lázně Velké losiny. Ty nabídnou nejenom perfektní komfort ubytování, ale i řadu procedur, nebo dobrou dostupnost okolních sjezdovek. Neomrzí však ani v létě, jelikož tyto tuzemské hory jsou protkány množstvím turistických, ale i cyklistických stezek.

Zkuste také Krkonoše

Nic nezkazíte ani v případě, bude-li cílem vaší cesty největší tuzemské pohoří, a to konkrétně Krkonoše. I zde najdete místa, která vám přinesou tolik vytoužený odpočinek. Už samotné město a jeho název to jasně naznačuje. Jak asi správně tušíte, máme na mysli Janské lázně, které se nacházejí v těsné blízkosti vyhledávaného turistického místa, kterým, je Černá hora.

Šumava, nebo i Jizerské hory

Vyrazit můžete také do jižní oblasti Čech, konkrétně na Šumavu. I zde se vám povede prokombinovat obě vaše vášně. Tím správným cílem je město nesoucí název Kašperské Hory. Chybu neuděláte ani v případě, kdy se vydáte na sever Čech, do oblasti jizerských hor, která mají také velmi kvalitní wellness hotely. A kde začít jinde, než u jejich dominanty, kterou je Ještěd. I ten má svůj skiareál, na kterém si lze dokonale zalyžovat a odpočinek tělu dodáte sice ne v lázních, ale v místním aquaparku, který zahrnuje i příjemné wellness centrum.

Zůstat lze i v nížinách

Hory ale nejsou tou jedinou možností, kam lze vyrazit. Počkáte-li na první teplé dny, můžete si je užít v nížinných oblastech, okolo zámku Lednice. Tedy v kraji, který proslul příjemnými obyvateli, nádhernou přírodou, ale i chutným vínem. A to můžete nejenom ochutnat, ale třeba se v něm i vykoupat. Umožní vám to Lázně Lednice. O této, ale i o řadě jiných procedur se můžete dozvědět na webu http://www.e-lazne.eu/lazne-Lednice, prostřednictvím kterého si lze vybraný pobyt i ihned objednat.

Placený reklamní článek