Tipy na dárky, které jsou in

magazinzeny.cz

Vybrat ten správný dárek pro ženu nebo muže, není rozhodně nic jednoduchého. Často chybí nápad, inspirace nebo čas. Pro všechny tyto situace je k dispozici náš článek, který si pro vás připravil několik tipů, čím můžete svůj protějšek potěšit.

Náušnice

Mezi oblíbené šperky patří náušnice Tommy Hilfiger. Tato značka se specializuje na kvalitní a současně cenově dostupné ocelové náušnice. Ty jsou k dispozici v těchto barevných provedeních:

  • Ocel
  • stříbrná ocel
  • zlatá ocel
  • tricolor ocel

Díky tomu si každý může vybrat moderní a elegantní náušnice v různých provedeních.

Hodinky

Mezi další oblíbené produkty Tommy Hilfiger patří hodinky pro dámy i pro pány. Znovu platí, že je k dispozici velké množství různých provedení, tvarů, barev a designů. Celkově lze vybírat z více než 1 300 druhů hodinek, což jistě není málo.

Sluneční brýle

U slunečních brýlí je výhoda, že je můžete darovat kdykoliv v průběhu roku.  A to navzdory zavedenému všeobecnému mínění, že sluneční brýle se nosí a darují zejména v letních měsících. Jenže i v zimě svítí Slunce, které může být nebezpečné hlavně v době, když je sníh. Nemluvě o tom, že čím dál více Čechů jezdí během zimních měsíců ze Sluncem k moři. Brýle vybírejte kvalitní, což platí pro skla i obroučky. Mají chránit oči, ale současně podporují výraz osobnosti jejich nositele, tak na to pamatujte.

Peněženka

Přestože platební karty začínají v obchodech válcovat hotovost, bez peněženek se stále neobejdeme, Jsou proto oblíbeným dárkem, kterým můžete udělat radost oběma pohlavím. Také zde si dejte pozor na kvalitu, protože prodřená nebo rozbitá peněženka pár týdnů nebo i měsíců po darování je opravdu trapas. Mezi peněženkami proto stále vévodí výrobky z pravé kůže. Nejenom že dobře vypadají a budí dojem luxusu, ale hlavně mají dobrou životnost.

Reklamní článek