Top 10 nejhorších věcí, které ženy nesnáší na mužích

magazinzeny.cz

Ženy a muži mají velmi rozdílné názory a jsou věci, které na druhém nemáte rádi, nesnesete je. Takový je už zkrátka život. Muži si stěžují na ženy a na vše, co udělají „špatně“ a ženy si zase stěžují na muže a na vše, co udělají „špatně“. Vždy záleží na úhlu pohledu a na tom, co kdo považuje za špatné a za dobré. Pokud se mužů zeptáte, co se jim na ženách nelíbí, často vědí, co říci, když se zeptáte žen, obvykle na vás vychrlí ty nejtypyčtější věci a zlozvyky. Ovšem jaké jsou ty top nejhorší? Co ženám vadí nejvíce? Asi je to o tom, že každé ženě vadí něco jiného a něco jiného považuje za to nejhorší z nejhorších. Zde je náš žebříček deseti nejhorších věcí, které ženy na mužích přímo nesnášejí, snad si v něm každá žena něco najde.

Neustále zvednuté prkénko

Muži neumějí dávat záchodové prkénko dolů a mnoho žen je tak kvůli tomu doslova na nervy, denně musejí prkénko několikrát dávat dolů.

Věčné kecání do řízení

Muži velm irádi kritizují ženy za volantem a ženské řízení. Neustále vám mluví do řízení a posloucháte věci jako, brzdi, tos ještě mohla stihnout, nepouštěj ho, bože neumíš řadit a podobně.

Oblečení po celém bytě

Muž přijde z práce a vy přesně víte, jaká byla jeho cesta. Ode dveří šel do kuchyně pak do koupelny a nakonec do obýváku. Jak to víte? V kuchyni nechal tričko, v koupelně kalhoty a v obýváku máte v každém rohu ponožky.

Nevnímá, když mluvíte

Vy se potřebujete vypovídat a on? Neposlouchá, raději kouká na televizi a na fotbal.

Neustále přepíná programy v televizi

Díváte se na televizi, právě tam běží váš oblíbený seriál či film, na který se díváte. Váš partner, ale bez varování, začne přepínat programy jako na běžícím pásu. Jeden za druhým, pomalu ani nevíte, který program střídá který.

Okukování cizích ženských

Podívá se cizí ženě do výstřihu, na zadek, celkově jí zhodnotí a to i když jde s vámi po ulici. Když to nadnesete, děláte z komára velblouda.

Chrápání

Do určité míry, tohle muž ovlivnit nemůže, ale ležet a snažit se denně usnout vedle někoho kdo chrápe, není vůbec příjemné. Ovšem, on přeci k doktorovi nepůjde, na co.

Kamarádi, kamarádi, kamarádi

Mnoho mužů dává přednost a to poměrně často, svým kamarádům, před partnerkou nebo před rodinou.

Neřeší problémy

Každý má občas nějaký ten problém a problémy je nutné řešit, partner je, ale řešit odmítá a předstírá, že problémy nejsou.

Rozmazluje děti

Děti tatínka milují, nezakazuje a nenakazuje nic, jen si s nimi hraje a blbne. Nenutí je psát úkoly, neplísní je za poznámky a podobně.